Policja
Źródło: Policja

Pędziła swoim Mercedesem 165 km/h w terenie zabudowanym. Kara mogła być tylko jedna

Piotr DutkaPiotr Dutka
6 Grudnia 2020

Policja z krapkowickiej grupy SPEED mieli pełne ręce roboty. Zatrzymali kobietę, która znacząco przekroczyła dozwoloną prędkość. 36-latka pędziła w terenie zabudowanym aż 165 km/h. Kara mogła być tylko jedna.

Policjanci z grupy Speed dokonali nietypowego zatrzymania. Kobieta znacząco przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym. Pędziła aż 165 km/h.

Wypadki na polskich drogach to niestety bardzo smutna, szara codzienność. W głównej mierze są one spowodowane przez nadmierną prędkość oraz brawurę. Tak było i w tym konkretnym przypadku.

Bliskie spotkanie z prawdziwym piratem drogowym zanotowali policjanci z krapkowickiej grupy SPEED. Funkcjonariusze spotkali kierującą, która zdecydowanie przesadziła z prędkością.

Kobieta w momencie przejeżdżania przez miejscowość Pietna, na swoim liczniku odnotowała niebagatelną prędkość 165 km/h.

165 km.h

36-latka osiągnęła taki wynik na jednopasmowej drodze wojewódzkiej nr 416. Nie było to z jej strony zbyt rozsądne zachowanie. Swoją głupotą mogła zaszkodzić nie tylko sobie, ale także innym uczestnikom ruchu drogowego.

Zobacz także Tragedia na oblodzonej drodze. Młoda kobieta zginęła w strasznych okolicznościach

Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 105 km/h. Warto podkreślić, że na danym odcinku obowiązuje ograniczenie do 60 km/h.

Teksty wybrane dla Ciebie

Policjanci nie mogli postąpić inaczej i wkroczyli do akcji. Wykroczenie kierującej było po prostu niedopuszczalne. Mieszkanka gminy Głogówek musiała zostać bardzo surowo ukarana.

Szybka jazda miała swoje dramatyczne konsekwencje. Kobieta otrzymała surowy mandat, punkty karne oraz straciła swoje prawo jazdy.

Policja apeluje o rozwagę podczas jazdy. Zbyt szybka jazda może skończyć się prawdziwym dramatem.

Można nie tylko stracić swoje prawo jazdy w szybkim tempie, ale także narazić innych uczestników ruchu.

Jak zarobić 16 punktów karnych w 2 minuty? Młoda kobieta w BMW pokazuje, że to możliweJak zarobić 16 punktów karnych w 2 minuty? Młoda kobieta w BMW pokazuje, że to możliweCzytaj dalej

Szczególnie w okresie zimowym, nadmierna prędkość może mieć tragiczne konsekwencję. Jeden zły ruch może zakończyć się ogromnym dramatem.

Zobacz także w naszych serwisach

Następny artykuł