ZDrogi.pl
Kierowca wyprzedzanie

youtube

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - Wideo

28 Listopada 2020

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Kierowca tego samochodu osobowego zabłysnął głupotą w czystej postaci. Zdecydował się na niebezpieczny manewr wyprzedzania na oblodzonej drodze. Takie zdarzenie mogło mieć miejsce tylko w jednym miejscu na świecie. Tak, tak oczywiście chodzi o Rosję.

Kierowca popisał się niezwykłą głupotą. Wyprzedzał na oblodzonej drodze. Za swój błąd zapłacił najwyższą cenę. 

 Głupota, brawura oraz nadmierna prędkość. Te trzy aspekty są w głównej mierze odpowiedzialne za zatrważającą liczbę tragicznych wypadków drogowych. Tak było i tym razem. Ten rosyjski kierowca jest autorem najbardziej kuriozalnego wyprzedzania dekady.

Każdy normalny kierowca wie, że zima oraz śnieg, a co za tym idzie oblodzona droga, nie są optymalnymi warunkami do przyjemnej jazdy. Niebezpieczeństwo kolizji bądź wypadku znacząco wzrasta.

 Jeden zły ruch kierownicą, zbyt szybkie wejście w zakręt lub po prostu chwila nieuwagi, mogą zakończyć się prawdziwą tragedią.  Tak było i tym razem. 

Do przerażającego wypadku doszło jakiś czas temu w mieście Minuśinsk w azjatyckiej części Rosji. Niestety, ale w wyniku tego koszmarnego zdarzenia, kierujący pojazdem osobowy zginął na miejscu. 

64-letni kierujący wykazał się kompletną nieodpowiedzialnością, wręcz głupotą i zignorował istotny znak drogowy, „ Wyprzedzanie jest zabronione ”. Dodajmy do tego wyprzedzanie na ciągłej i mamy do czynienia z prawdziwym piratem drogowym. 

 Mężczyzna zdecydował się na wyprzedzanie na ostrym zakręcie. Niestety, ale za swój błąd zapłacił najwyższą cenę. Stracił panowanie nad swoim autem i z wielką siłą wjechał w przydrożne drzewa. 

 Kierujący nie miał żadnych szans na opanowanie sytuacji. W wyniku poniesionych obrażeń, 64-latek zmarł na miejscu zdarzenia. 

Jak się okazało, ofiarą był znany i lubiany w kręgu teatralnym, Wiktor Bubenko. Pracował on jako zastępca dyrektora artystycznego miejscowego teatru. Przez prawie 20 lat występował również na jego scenie. 

 Pomimo faktu, że nagranie pochodzi z 2019 roku, warto je opublikować ku przestrodze. Ma ono uświadamiać, jak śmiertelnie niebezpieczne może okazać się wyprzedzanie w niesprzyjających warunkach.

Podobne artykuły

Kobieta uderzyła w parking po szczepieniu na COVID-19

Aktualności

Wracała ze szczepienia i spadła ze skarpy. Aż 8 ratowników wyciągało ją z pojazdu

Czytaj więcej >

Aktualności

Warszawa. Napad z bronią na kierowcę taksówki. Policja poszukuje sprawcy

Czytaj więcej >
Ford Kuga. Źródło: zDrogi.pl

Aktualności

Kupili auto i nie mogą nim jeździć, bo zarejestrowano już drugie z tym samym VIN-em

Czytaj więcej >
Chiny zapłacił za BMW w monetach

Aktualności

Kupił wymarzone BMW za pomocą monet. Przyniósł do salonu aż 900 kg miedziaków - Wideo

Czytaj więcej >
Funkcjonariusze walczyli o życie niemowlęcia. Dziecko zakrztusiło się kawałkiem jabłka

Aktualności

Monitoring miejski w Poznaniu nagrał dramatyczną walkę o życie niemowlęcia

Czytaj więcej >
YouTuber Ginger Billy przerobił swojego forda na kosiarkę.

Aktualności

Przerobił starego forda na... kosiarkę. Można kosić w deszczu - Wideo

Czytaj więcej >