Kierowca wyprzedzanie
Źródło: youtube

Wyprzedzanie na oblodzonej drodze zakończyło się dramatem. Kierowca zapłacił najwyższą cenę - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Listopada 2020

Kierowca tego samochodu osobowego zabłysnął głupotą w czystej postaci. Zdecydował się na niebezpieczny manewr wyprzedzania na oblodzonej drodze. Takie zdarzenie mogło mieć miejsce tylko w jednym miejscu na świecie. Tak, tak oczywiście chodzi o Rosję.

Kierowca popisał się niezwykłą głupotą. Wyprzedzał na oblodzonej drodze. Za swój błąd zapłacił najwyższą cenę.

Głupota, brawura oraz nadmierna prędkość. Te trzy aspekty są w głównej mierze odpowiedzialne za zatrważającą liczbę tragicznych wypadków drogowych. Tak było i tym razem. Ten rosyjski kierowca jest autorem najbardziej kuriozalnego wyprzedzania dekady.

Każdy normalny kierowca wie, że zima oraz śnieg, a co za tym idzie oblodzona droga, nie są optymalnymi warunkami do przyjemnej jazdy. Niebezpieczeństwo kolizji bądź wypadku znacząco wzrasta.

Dzisiaj grzeje:

1. Donieś na źle zaparkowany samochód i zarób - nowatorskie rozwiązanie do walki z piratami drogowymi

2. Koszmar Andrzeja. Chciał tylko zrobić test na COVID-19

3. O krok od tragedii podczas treningu Formuły 1. Na torze pojawił się nietypowy gość

Jeden zły ruch kierownicą, zbyt szybkie wejście w zakręt lub po prostu chwila nieuwagi, mogą zakończyć się prawdziwą tragedią. Tak było i tym razem.

Do przerażającego wypadku doszło jakiś czas temu w mieście Minuśinsk w azjatyckiej części Rosji. Niestety, ale w wyniku tego koszmarnego zdarzenia, kierujący pojazdem osobowy zginął na miejscu.

Samochód ciężarowy z wielka siłą wbił się w osobówkę. Koszmarny finał nieudanego wyprzedzania - WideoSamochód ciężarowy z wielka siłą wbił się w osobówkę. Koszmarny finał nieudanego wyprzedzania - WideoCzytaj dalej

64-letni kierujący wykazał się kompletną nieodpowiedzialnością, wręcz głupotą i zignorował istotny znak drogowy, „ Wyprzedzanie jest zabronione ”. Dodajmy do tego wyprzedzanie na ciągłej i mamy do czynienia z prawdziwym piratem drogowym.

Mężczyzna zdecydował się na wyprzedzanie na ostrym zakręcie. Niestety, ale za swój błąd zapłacił najwyższą cenę. Stracił panowanie nad swoim autem i z wielką siłą wjechał w przydrożne drzewa.

Kierujący nie miał żadnych szans na opanowanie sytuacji. W wyniku poniesionych obrażeń, 64-latek zmarł na miejscu zdarzenia.

Tragiczny wypadek. Samochód osobowy wjechał w latarnię. Dwoje seniorów zginęło na miejscuTragiczny wypadek. Samochód osobowy wjechał w latarnię. Dwoje seniorów zginęło na miejscuCzytaj dalej

Jak się okazało, ofiarą był znany i lubiany w kręgu teatralnym, Wiktor Bubenko. Pracował on jako zastępca dyrektora artystycznego miejscowego teatru. Przez prawie 20 lat występował również na jego scenie.

Pomimo faktu, że nagranie pochodzi z 2019 roku, warto je opublikować ku przestrodze. Ma ono uświadamiać, jak śmiertelnie niebezpieczne może okazać się wyprzedzanie w niesprzyjających warunkach.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Prawidziwy majątek Marty Kaczyńskiej. Ujawniamy

2. Dom Lewandowskiego wygląda jak prawdziwy pałac (FOTO)

3. Ceny paliw idą w górę. Wszystko przez niesamowity ,,efekt szczepionki"

4. Policja zakupiła nowe elektryczne radiowozy. Cena może zwalić z nóg

5. Przerażający wypadek na belgijskim parkingu. Polski kierowca spłonął w kabinie swojego TIR-a

6. PlayStation 5 z eBay? Gracze osłupieli po otworzeniu paczek

7. Wypadek na Mazowszu. Pijany kierowca potrącił młodą dziewczynę

Następny artykuł