Policja
Źródło: policja.pl

Nietypowa interwencja policji. Nietrzeźwy kierowca spał za kółkiem na skrzyżowaniu

Piotr DutkaPiotr Dutka
1 Października 2020

Policja dokonała nietypowego zatrzymania. Funkcjonariusze podjęli działanie wobec pijanego kierowcy, który zasnął w aucie tuż przed skrzyżowaniem w oczekiwaniu za zielone światło. Przejażdżka skończyła się dla tego mężczyzny wybitą szybą w jego mercedesie oraz policyjnym aresztem.

Policja przeprowadziła nietypową interwencję. Pijany kierowca zasnął na skrzyżowaniu w oczekiwaniu na zielone światło. Przejażdzka skończyła się dla niego aresztem oraz wybitą szybą.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło we Wrocławiu. Uwagę policjantów wzbudził samochód stojacy przed skrzyżowaniem. Auto stojące na pasie ruchu u zbiegu ulic Legnickiej i Nabycińskiej zostało przez nich skontrolowane.

Dzisiaj grzeje:

1. 20-latek pędził 247 km/h. Jego szaleńcza jazda zakończyła się kilkutysięcznym mandatem

2. Kamil chciałby normalnie żyć. Wspierają go znani sportowcy, cała Polska udostępnia

3. Lamborghini na egzaminie na prawo jazdy. Tak się zdaje w Chojnicach

Według ustaleń mundurowych, kierowca zasnął za kierownicą pojazdu w oczekiwaniu na zielone światło. Początkowo mężczyzna nie reagował na pukanie w szybę i dach. Wkróce samochód ruszył naprzód w kierunku torowiska tramwajowego.

Aby przeciwdziałać ewentualnemu nieszczęściu funkcjonariusze postanowil podjąć zdecydowane działania i zatrzymali pojazd. Skończyło się na wybiciu szyby w jadącym aucie i wskoczeniu do środka, by włączyć hamulce. Dopiero wówczas udało się wyciągnąć kierowcę z osobowego mercedesa.

Wypadek przy 208 km/h. To co się dzieje z autem po prostu przeraża. WideoWypadek przy 208 km/h. To co się dzieje z autem po prostu przeraża. WideoCzytaj dalej

Badanie na miejscu zdarzenia wykazało, że śpioch miał ponad 2 promile alkoholu w organiźmie. Niefortunna przejażdżka skończyła się dla niego aresztem.

Zobacz także:

1. Stało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczenia

2. UEFA przekazała fantastycznie wiadomości. Kibice będą zachwyceni

3. Policyjny radiowóz przejeżdża na czerwonym świetle. O krok od wielkiej tragedii. Wideo

4. Minister zdrowia wprowadza nowe obostrzenia. Co się zmieni dla kierowców?

5. Nowe auta mają uniemożliwić przekraczanie prędkości. Tako rzecze ETSC

6.Nawet 1500 zł trafi na konta tysięcy Polek i Polaków? Rząd szykuje kolejne pieniądze, znamy szczegóły

Następny artykuł