ZDrogi.pl
KPP Łuków

KPP Łuków

Pijana i poszukiwana doprowadziła do wypadku. Z miejsca kolizji uciekła z małym dzieckiem - Wideo

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Pewna 33-latka postawiła w stan gotowości wszystkie jednostki policji z Łukowa i okolic. Kobieta uciekła z miejsca kolizji razem z 3-letnim dzieckiem. Później okazało się, że ma na swoim sumieniu znacznie więcej.

Do tego niezwykle nietypowego incydentu doszło w środę 21 kwietnia. W godzinach popołudniowych lokalna jednostka policji została powiadomiona o kolizji na ulicy skrzyżowaniu dróg ulicy Żelechowskiej i Alei Kaczyńskich.

Ze zgłoszenia wynikało, że sprawca zdarzenia, przemieszczający się osobowym nissanem micrą, zbiegł z miejsca kolizji. Samochód miał zatrzymać się na ulicy Parkowej.

Na miejscu okazało się, że kierująca japońską osobówką kobieta, porzuciła swój samochód i wraz z małym dzieckiem opuściła okolice zdarzenia. Według właściciela BMW, który w wyniku kolizji został poszkodowany, udała się ona w kierunku centrum miasta.

Wypadek USA

Młody kierowca uderzył w barierę. Jego pasażer dosłownie wystrzelił w powietrze - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Co ciekawe, we wnętrzu auta znajdowały się dwie nietrzeźwe osoby. Nie były one jednak w stanie wskazać, kto kierował pojazdem w czasie kolizji na skrzyżowaniu. Dodatkowo nissan został niezwłocznie odholowany na policyjny parking.

Wkrótce do komendy powiatowej w Łukowie wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 3-letniego chłopca. W tym samym czasie, z mundurowymi skontaktowała się właścicielka pojazdu, która przekazała, że nie ma pojęcia, kto mógł kierować jej samochodem.

W toku policyjnego śledztwa ustalono, że pojazdem kierowała znana policji, 33-letnia mieszkanka Łukowa. To właśnie ona, wraz z dzieckiem oddaliła się z miejsca zdarzenia.

Miejscowa policja stanęła na głowie, by znaleźć dziecko całe i zdrowe. Na szczęście ta sztuka się udała. Maluszek został odnaleziony u znajomych poszukiwanej kobiety. Dzieckiem opiekował się jej kolega. Wiadomo, że chłopczyk nie ucierpiał w wyniku kolizji. Od razu został przekazany pod opiekę swojej mamy.

Okazało się również, że 33-latka przebywała w domu swoich znajomych. Badanie alkomatem wykazało, że ma ona 2 promile alkoholu w swoim organizmie. Ustalenia funkcjonariuszy wykazały, że ma ona również odbyć karę 10 dni więzienia za niezapłaconą grzywnę.

Za spowodowanie kolizji, kierowanie pojazdem bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości, a także za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 3-latka, grozi jej zakaz prowadzenia pojazdów, wysoka grzywna, a nawet do 3 lat pozbawienia wolności - informują łukowscy policjanci.Źródło: KPP Łuków


Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl


Podobne artykuły

Śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego

Na drogach

Tragiczny wypadek w Lubuskim. Ojciec zginął na oczach trójki dzieci

Czytaj więcej >
Kierowca jechał samoróbką nocą bez świateł. Był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów

Na drogach

Nocą bez świateł jechał „samoróbką” - miał 3,5 promila​

Czytaj więcej >
KMP Ostrołęka

Na drogach

Osobówka wbiła się w bariery ochronne. Młody kierowca zginął w strasznych okolicznościach

Czytaj więcej >
Alkomat policyjny. Materiały Policyjne

Na drogach

Kościan. 18-latek jeszcze nie odebrał prawa jazdy, a już je stracił

Czytaj więcej >
16-latek rozbił toyotę rodziców. Materiały Policyjne

Na drogach

16-latek zabrał auto rodzicom. Jazdę zakończył na słupie

Czytaj więcej >
Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny. Doszło do groźnego wypadku.

Na drogach

Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny - Wideo

Czytaj więcej >