ZDrogi.pl
Wypadek Brazylia

Youtube

Pięcioosobowa rodzina zginęła zmiażdżona pomiędzy dwiema ciężarówkami - Wideo

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Poniższe nagranie, które zostało zarejestrowane w Brazylii, dosłownie mrozi krew w żyłach. Pięcioosobowa rodzina zginęła w koszmarnych okolicznościach. Z osobówki, którą się przemieszczali, praktycznie nic nie zostało.

Nie jest tajemnicą, że odpowiednie skupienie oraz rozwaga, są kluczowymi czynnikami odpowiadającymi za bezpieczeństwo na drodze. Idealnie świadczy o tym poniższe nagranie, które pokazuje skalę ewentualnego błędu.

Poniższy materiał został zarejestrowany przed kilkoma dniami w miejscowości Santa Maria do Para, położonej w północnej części Brazylii. Widać na nim, jak samochód osobowy zostaje zmiażdżony pomiędzy dwiema ciężarówkami.

Wypadek USA

Młody kierowca uderzył w barierę. Jego pasażer dosłownie wystrzelił w powietrze - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Auto jechało tuż za samochodem przewożącym cement. Nagle inna ciężarówka nadjeżdżająca z tyłu z wielką siłą wjeżdża w vana, całkowicie go miażdżąc.

Niestety, ale jak można się domyślać, wszystkie osoby przebywające wewnątrz auta nie miały szans na przeżycie. Łącznie w tych koszmarnych okolicznościach, swoje życie straciło dwoje dorosłych oraz trójka małych dzieci.

Według informacji lokalnej policji, powodem nagłego zatrzymania się ciężarówki przewożącej cement, było zatrzymanie się pojazdu poprzedzającego. Kierowca zawodowy nie miał czasu na inną reakcję i gwałtownie wyhamował.

Lokalna policja rozpoczęła śledztwo, które ustali dokładne przyczyny tej niezwykle przerażającej katastrofy. Nieoficjalnie wiadomo, że kierowca ciężarówki, który z wielką siłą wjechał w vana, został zatrzymany przez policję.

Nie jest pewne, czy mężczyzna usłyszy jakiekolwiek zarzuty. Bez wątpienia nie zachował szczególnej ostrożności oraz jak widać na nagraniu, prowadzony przez niego pojazd poruszał się z nadmierną prędkością.

Brawura, nadmierna prędkość oraz brak odpowiedniej uwagi, mogą mieć tragiczne konsekwencje. Właśnie takim, idealnym, aczkolwiek smutnym przykładem, może być koszmar, który rozegrał się na jednej z krajowych dróg w Brazylii.

Niech to nagranie, będzie ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy łamią przepisy narażając nie tylko siebie, ale i innych uczestników ruchu na poważne niebezpieczeństwo.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.plPodobne artykuły

Śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego

Na drogach

Tragiczny wypadek w Lubuskim. Ojciec zginął na oczach trójki dzieci

Czytaj więcej >
Kierowca jechał samoróbką nocą bez świateł. Był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów

Na drogach

Nocą bez świateł jechał „samoróbką” - miał 3,5 promila​

Czytaj więcej >
KMP Ostrołęka

Na drogach

Osobówka wbiła się w bariery ochronne. Młody kierowca zginął w strasznych okolicznościach

Czytaj więcej >
Alkomat policyjny. Materiały Policyjne

Na drogach

Kościan. 18-latek jeszcze nie odebrał prawa jazdy, a już je stracił

Czytaj więcej >
16-latek rozbił toyotę rodziców. Materiały Policyjne

Na drogach

16-latek zabrał auto rodzicom. Jazdę zakończył na słupie

Czytaj więcej >
Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny. Doszło do groźnego wypadku.

Na drogach

Kierowca ścigał się z motocyklistami, gdy jego partnerka zaciągnęła ręczny - Wideo

Czytaj więcej >