ZDrogi.pl

Osobówka zmiażdżona po zderzeniu z TIR-em. Młoda kobieta nie miała szans na przeżycie

29 Października 2021

(Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2021)

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Koszmarny wypadek na jednej z dróg województwa śląskiego. Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Niestety, ale kierująca osobówką zginęła w przerażających okolicznościach. Lokalna policja ustala szczegóły tego zdarzenia.

Jeden, nawet najmniejszy błąd może mieć tragiczne konsekwencje. Niestety, ale jest to bardzo smutna prawda, która ma swoje odzwierciedlenie w głównej mierze poprzez tragiczne zdarzenia drogowe.

Do przerażającego wypadku doszło w piątek 29 października na ul. Poznańskiej w Pyskowicach. Około godziny 12.00 miejscowe służby zostały zaalarmowane o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów.

We wskazane miejsce zadysponowano wszystkie służby, które bardzo szybko przystąpiły do działania. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Zadysponowano także śmigłowiec LPR. 

Śląska Policja

Według wstępnych ustaleń miejscowej policji wynika, że osobowa toyota z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

Porzuć swoje nudne kombi i graj za darmo o Super Mini!

CZYTAJ DALEJ

<div id=”onnetworkPlayer”></div><script async type="text/javascript" src="https://video.onnetwork.tv/embed.php sid=Mkt5LDF0eTEsMA==&cid=onnetworkPlayer"></script>

32-letnia kierująca doznała bardzo ciężkich obrażeń. Niestety, ale pomimo ogromnego wysiłku medyków, jej życia nie udało się uratować. Kobieta zginęła na miejscu.

Na miejscu pracuje policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza, prokurator oraz biegły z zakresu ruchu drogowego i rekonstrukcji wypadków drogowych.

Fiat 126p jakiego nie znałeś. Poczciwy maluch miał wiele wcieleń. Oto najlepsze - Galeria

Slajd 1 z 11

Fiat 126p BIS - Wikipedia/Dawid Skwarczeński

Fiat 126p BIS

W 1985 roku przystąpiono do prac konstrukcyjnych nad głęboką modernizacją Polskiego Fiata 126p. Celem było zastosowanie silnika chłodzonego cieczą, zwiększenie bagażnika oraz zastosowanie nadwozia trzydrzwiowego. Samochód miał być przeznaczony przede wszystkim na eksport. Produkcja Fiata 126 BIS rozpoczęła się 23 kwietnia 1987 w zakładach FSM w Tychach i trwała do czasu uruchomienia w 1991 produkcji modelu Cinquecento.


Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl
Piotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Groźna sytuacja podczas przejażdżki motocyklem. Mężczyzna miał sporo szczęścia

Czytaj więcej >
Wypadek drogowców na S12. Dostawczak wjechał w auto

Na drogach

Poważne zderzenie na S12. Kierowca staranował pojazd drogowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Przerażające potrącenie rowerzysty. Jak się okazało był pod wpływem procentów

Czytaj więcej >

Na drogach

Policjant wybrał nietypowe miejsce na kontrolę. Kierowcy byli zaskoczeni

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietypowa kontrola drogowa. Pijany kierowca zasnął za kierownicą

Czytaj więcej >

Na drogach

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Osobówka wbiła się w przystanek autobusowy

Czytaj więcej >