ZDrogi.pl > Wideo > W biały dzień próbowali ukraść Hondę Civic Type R. Zbłaźnili się na całego - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:04

W biały dzień próbowali ukraść Hondę Civic Type R. Zbłaźnili się na całego - Wideo

Youtube
Youtube

Kompletną klapą zakończyła się bezczelna próba kradzieży sportowej Hondy Civic Type R, która miała miejsce na jednym z warszawskich osiedli. Złodzieje zawiedli na całej linii i ostatecznie musieli obejść się smakiem.

Kradzieże samochodowe to wciąż bardzo poważny problem, który można zaobserwować na terenie naszego kraju. Pomimo faktu, że są zdecydowanie mniej popularne, jak jeszcze kilkanaście lat temu, wciąż można spotkać wielu amatorów cudzej własności.

Jak się okazuje, część z nich wyrusza na łowy, nie tylko w nocy, ale również dzień. Jednak nie wszyscy złodzieje posiadają odpowiednie kwalifikacje, które będą w stanie pomóc im w skutecznie przeprowadzonym akcie kradzieży.

W tym konkretnym przypadku mieliśmy do czynienia z wyjątkowo nieudolną próbą kradzieży.

Złodzieje się nie popisali.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Moment zdarzenia został zarejestrowany przez kamery osiedlowego monitoringu. Na nagraniu widać, że właściciel Hondy pozostawił ją na wolnym miejscu parkingowym (trudno nazwać je w inny sposób).

Bardzo szybko w zasięgu kamery pojawia się osobowy opel astra. Kierowca zachowuje się bardzo podejrzanie, finalnie parkując tuż obok hondy civic type r. Chwilę później z pojazdu wysiada pasażer, który zaczyna coś kombinować przy sportowym samochodzie.

Co ciekawe, jego czynność zostaje przerwana i złodzieje muszą odjechać. Jak się okazuje, przeciwności losu w żadnej sposób ich nie zniechęciły, ponieważ chwilę później, zjawili się oni w tym samym miejscu.

Tym razem udało się otworzyć drzwi pojazdu. Był to jednak ostatni pozytywny aspekt dla amatorów cudzego mienia. Chwilę później właściciel wrócił do swojego samochodu, a złodzieje musieli obejść się smakiem.

Oglądając poniższe wideo, można śmiało powiedzieć, że nie byli to fachowcy najwyższych lotów.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl