ZDrogi.pl > Na drogach > Nietypowy incydent. Kierujący BMW zjechał z drogi i wbił się w czołg
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:07

Nietypowy incydent. Kierujący BMW zjechał z drogi i wbił się w czołg

Polícia Slovenskej republiky
Polícia Slovenskej republiky

Prosty błąd kierowcy BMW doprowadził do poważnego incydentu. Samochód zjechał z drogi, po czym z wielką siłą wbił się betonowy pomnik czołgu. Dwie młode osoby zostały przetransportowane do najbliższej placówki medycznej.

Do niestandardowego zdarzenia doszło kilka dni temu w miejscowości Košick ý Klečenov na Słowacji. Kierujący osobowym BMW zjechał z drogi, po czym uderzył w betonowy pomnik czołgu.

Lokalna policja ustaliła, że 18-letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad swoim autem.

Ostatecznie prosty błąd przesądził do dramatycznym wypadku. BMW wypadło z drogi, po czym wbiło się w betonowy pomnik.

Siła uderzenia była bardzo duża. Świadczą o tym uszkodzenia samochodu.

>

Niestety, ale bezmyślna jazda miała dramatyczne konsekwencje. Dwie młode osoby podróżujące pojazdem doznały poważnych obrażeń i zostały przetransportowane do najbliższej placówki medycznej.

Słowaccy policjanci przebadali kierowcę na obecność alkoholu w jego organizmie. Wynik wskazał, że w chwili zdarzenia 18-latek był trzeźwy.

>

Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą ustalane przez lokalne służby.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: Info112.pl

Powiązane