ZDrogi.pl
Kierowca kombajnu wywrócił pojazd

OSP w Dygowie

Nieprawdopodobny wypadek pod Kołobrzegiem. Rolnik wywrócił kombajn do góry kołami

27 Lipca 2021

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

W sobotę, 24 lipca, na polu w Gąskowie pod Kołobrzegiem dachował kombajn Class Tucano 320. Cudem kierowca pojazdu wyszedł z wypadku bez szwanku. Jak do tego doszło?

W minioną sobotę, w godzinach popołudniowych, w Gąskowie pod Kołobrzegiem (woj. zachodniopomorskie) podczas żniw doszło do wypadku. Kombajn zbożowy Class Tucano 320 wywrócił się na dach.

Ne wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do dachowania doszło na wzniesieniu pola. Z nieustalonych przyczyn pojazd zaczął się przechylać w lewą stronę. Przesunięcie się środka ciężkości sprawiło, że ciężki pojazd wywrócił się na dach.

Młody zawodnik zginął podczas zawodów w Hiszpanii. Uderzył w niego polski kierowca

Tragiczny wypadek podczas wyścigów w Hiszpanii. Nie żyje 14-letni kierowca - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Na miejscu zjawiły się cztery jednostki straży pożarnej

Na szczęście kierowca wyszedł z tego cało i bez większych obrażeń ciała. Mężczyzna prowadzący kombajn w chwili wypadku był trzeźwy.

Na miejsce zadysponowani strażaków z JRG Kołobrzeg oraz okolicznych jednostek OSP: z Dygowa, Wrzosowa i Czernina, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wypompowali olej napędowy ze zbiornika kombajnu.

Policja wyjaśnia przyczyny oraz przebieg zdarzenia.

Źródło: tygodnik-rolniczy.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl