ZDrogi.pl
STOP PIRAT

STOP PIRAT

Nastolatek w chytry sposób wykiwał policjantów. Ci, nie wiedzieli co się dzieje

23 Listopada 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Do niestandardowej, a zarazem kuriozalnej sytuacji doszło kilka dni temu na jednej z ulic Sosnowca. Nastolatek kierujący osobowym fiatem seicento wykiwał interweniujących policjantów. Jak się okazało, wystarczyła chwila nieuwagi.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 21 listopada w godzinach nocnych na ulicach Mikołajczyka i Powstańców w Sosnowcu.

Funkcjonariusze policji chcieli zatrzymać do kontroli podejrzany samochód osobowy. Nagranie rozpoczyna się w momencie, w którym jego autor widzi w lusterkach nieoświetlony pojazd, a tuż za nim jadący radiowóz.

Kierowca postanowił zjechać na bok, nie chcąc utrudniać pracy mundurowym. Jeszcze wtedy nie wiedział, że będzie świadkiem nietypowej sytuacji.

Na materiale wideo dokładnie widać, że funkcjonariusze rozmawiali z kierowcą fiata, który po tym, jak się zatrzymał, wyszedł z samochodu, by porozmawiać z policjantami. Ci jednak nie byli zainteresowani kontynuowaniem konwersacji w takich warunkach, dlatego poprosili go o skierowanie się do swojego pojazdu.

Kierowca szybko i posłusznie wrócił do wnętrza swojego auta, a policjanci nie spiesząc się zbytnio, zaparkowali swój radiowóz.

Jak się okazało, młody zmotoryzowany postanowił uciec z miejsca zdarzenia. Gdy nadarzyła się odpowiednia okazja, opuścił samochód i postanowił zbiec na nogach.

Autor nagrania chciał pomóc funkcjonariuszom, oferując nagrany materiał, jednak ci nie byli nim zainteresowani. Niestety, ale przed dłuższy czas nie byli oni w stanie złapać przebiegłego chłopca.

Policjanci szacowali jego wiek na około 13-14 lat.

Wiele osób zastanawia się, dlaczego zbiegł z miejsca zdarzenia. Potencjalny wiek może świadczyć, że nie posiadał prawa jazdy. Niewykluczone, że posiadał przy sobie nielegalne substancje, albo dokonał kradzieży pojazdu.

Czym jeździ Barbara Kurdej-Szatan? Trzecia pozycja was totalnie zaskoczy

Slajd 1 z 5

Jaguar F-Pace

5. Jaguar F-Pace

Historia powstania pierwszego w historii marki SUV-a sięga roku 2013, kiedy to podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie zaprezentowano prototypowy model C-X17. Prezentacja produkcyjnej wersji pojazdu miała miejsce dwa lata później podczas tych samych targów motoryzacyjnych. Stylistyka pojazdu nawiązuje do innych obecnie produkowanych modeli marki, m.in. XE, XF i XJ. Auto zastąpiło w garażu mniejszego E-Pace. W salonie zapłacić trzeba za nie minimum 316 tys. złotych.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl;

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.plPiotr DutkaAutor

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Na drogach

Bezmyślny kierujący niemal potrącił pieszego. Świetna reakcja innego kierowcy

Czytaj więcej >

Na drogach

Nietrzeźwy kierowca wjechał ciężarówką do rowu. Miał ponad 3 promile

Czytaj więcej >

Na drogach

Rozbił Audi A6 w wyniku poślizgu. Jego reakcja była zaskakująca

Czytaj więcej >

Na drogach

Nowe znaki drogowe na polskich ulicach. Zaciekawią jedną grupę kierowców

Czytaj więcej >

Na drogach

Kolizja podczas kierowania ruchem przez policjanta. Prosty błąd kierowcy fiata

Czytaj więcej >
Policjantki próbowały wrobić kierowcę w mandat? Bulwersujące nagranie

Na drogach

Policjantki chciały wymusić mandat? Jedna z nich użyła fałszywego nazwiska

Czytaj więcej >