ZDrogi.pl
Mężczyźni Gorzów Wielkopolski

gorzowianin.com / czytelniczka Klaudia

Pod wpływem procentów urządzili sobie nietypową zabawę. Skakali po zaparkowanych autach - Wideo

9 Marca 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Mężczyźni, którzy są antybohaterami poniższego nagrania, zdecydowanie przeszli samych siebie. Na jednym z osiedlowych parkingów w Gorzowie Wielkopolskim urządzili sobie nietypową zabawę. Jeden z nich wchodził na dach samochodu, by następnie skakać z auta

Mężczyźni z Gorzowa urządzili sobie kuriozalną zabawę. Uszkodzili kilka pojazdów. 

Do tego niesłychanego incydentu doszło na osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim. W nocy z piątku na sobotę na ulicy Madryckiej, dwóch mężczyzn postanowiło pobawić się w niestandardowy sposób.

W tym celu użyli zaparkowanych samochodów. Obaj ledwo trzymali się na nogach, ale mimo to zdecydowali się na nierozważne akrobacje. Skakali po maskach i dachach pojazdów.

Sytuacja została zarejestrowana przez jedną z okolicznych mieszkanek, która chciała, by to kuriozalne zdarzenie zostało odpowiednio nagłośnione i udostępnione szerszej publice.

Autorka materiału w rozmowie z portalem Gorzowianin.com dodała, że jeden z nich dodatkowo łapał za klamkę samochodu, krzycząc, że go ukradnie.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Jak się później okazało, nieodpowiedzialna zabawa zakończyła się licznym uszkodzeniami. Na nagraniu bardzo dobrze widać, jak jeden ze sprawców wchodzi na dach samochodu, po czym traci równowagę i upada, wgniatając karoserię. 

Nie był to jednak koniec kuriozalnych popisów. Chwilę później jeden z nich rozpoczął bieg po maskach czterech pojazdów.

Gdy na miejscu zdarzenia pojawili się stróże prawa, nietrzeźwych wandali już nie było. Autorka nagrania przekazała mundurowym szokujące nagranie, które posłużyło jako materiał dowodowy w trakcie dochodzenia. Wiadomo, że jeden z poszkodowanych właścicieli zgłosił sprawę na policję. 

Jak przekazał rzecznik policji w rozmowie z TVN24.pl, tożsamość jednego ze sprawców została już ustalona i już wkrótce zostanie on zatrzymany. 

- Proszę zauważyć jaki zły wpływ ma brak kamer na osiedlach jak i w mieście. Wiele spraw jest umarzanych ze względu na brak sprawców bądź brak chęci wykrycia sprawców. Wiele miast ma monitoring który jest stałe obserwowany przez służby mundurowe i ma to swoje plusy ponieważ zmniejsza się przestępczość oraz wielu obywateli jest chronionych oraz ich majątki a w przypadku braku kamer i nadzoru dzieją się skandaliczne rzeczy. Gorzów jest na tyle niebezpiecznym miastem. że kamery powinny być już od dawana przede wszystkim w centrum miasta koło barów, dyskotek oraz tak samo jak na osiedlach – tłumaczyła w rozmowie z portalem Gorzowianin.pl czytelniczka Klaudia.

Jak wiadomo, za uszkodzenie cudzego mienia, nierozważnym mężczyznom grozi surowa kara. Mowa o pozbawieniu wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl
===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Podobne artykuły

Kierowca wskoczył do wody i przepłynął na drugi brzeg rzeki, aby uciec przed policją. Źródło: Materiały Policyjne

Aktualności

Wskoczył do wody i przepłynął na drugi brzeg rzeki, aby uciec przed policją

Czytaj więcej >
Policjant spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. To wysoki rangą oficer z wydziału ruchu drogowego w Pruszkowie.

Aktualności

86-latek zgłosił kradzież mercedesa. Policjanci szybko odnaleźli pojazd

Czytaj więcej >
Polak zastrzelony na parkingu w Chicago. Uderzył w cudze auto. Źródło: Twitter

Aktualności

Polak zastrzelony na parkingu w Chicago. Miał obić drzwiami auto innego kierowcy

Czytaj więcej >
Policjanci zatrzymali 47-latkę, która wyrzuciła psa z samochodu. Źródło: Policja.pl

Aktualności

Pijana kobieta wyrzuciła psa z samochodu. Zaskakująca reakcja 13-latków

Czytaj więcej >
Motocyklista zderzenie z Sarną

Aktualności

Motocyklista zderzył się z przebiegającą przez drogę sarną. Nie żyje

Czytaj więcej >
Pierwsza rocznica lotu w kosmos Suzuki w Rąbieniu. YouTube

Aktualności

To już rok od legendarnego lotu w Rąbieniu - Wideo

Czytaj więcej >