Limuzyna Magda Gessler
Źródło: Instagram/Kuba Wojewódzki

Magda Gessler i Kuba Wojewódzki zjedli kolację w luksusowej limuzynie. Pojazd robi wrażenie

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Stycznia 2021

Limuzyny, drogie ubrania oraz wystawne bankiety to domena prawdziwych gwiazd. Znani i lubiani, Magda Gessler oraz Kuba Wojewódzki potwierdzają tę tezę. Pomimo panującej pandemii koronawirusa, gwiazdy TVN postanowiły zjeść wspólną kolację. Wszystko oczywiście przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego. Doszło do niej w luksusowym samochodzie.

Limuzyna jak prawdziwa restauracja. Magda Gessler oraz Kuba Wojewódzki zjedli wspólną kolację w luksusowym samochodzie.

Niestety, ale pandemia koronawirusa sparaliżowała wiele aspektów codziennego życia. Z bardzo trudną sytuacją zmagają się właściciele lokali gastronomicznych, które wciąż nie mogą normalnie funkcjonować.

Pomimo tego faktu, dwie gwiazdy TVN postanowiły wybrać się na wspólną kolację. Wybrali do tego nietypowe miejsce. Zdecydowali się na kosmicznie drogą limuzynę.

Oficjalnie poinformowano, że Magda Gessler oraz Kuba Wojewódzki podjęli współpracę w ramach reklamy pewnej firmy cateringowej. Gwiazdy TVN zdecydowały się poinformować o tym fakcie na instagramie.

Współpraca pomiędzy celebrytami zainagurowana została na tylnej kanapie luksusowej limuzyny. Według informacji podanych przez Super Express, chodzi o Mercedesa Maybacha, czyli pojazd, który rozpozna każdy fan motoryzacji.

Śmierć spotkała go podczas pracy. Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez ciężarówkę - WideoŚmierć spotkała go podczas pracy. Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez ciężarówkę - WideoCzytaj dalej

Wymiary samochodu robią ogromne wrażenie. Pojazd mierzy prawie 5,5 metra długości, a rozstaw jego osi wynosi całe 3365 mm. Śmiało można stwierdzić, że warunki do spożywania posiłków wewnątrz pojazdu są dosłownie luksusowe.

Limuzyna za ponad milion złotych posłużyła gwiazdom jako restauracja. Gwiazdy TVN z przytupem rozpoczęły współpracę z firmą cateringową.

Warto dodać, że w wyposażeniu pojazdu może znaleźć się minibarek z kieliszkami do szampana czy też lodówka.

Mercedes Maybach W222 był produkowany do 2020 roku. Ceny tej limuzyny rozpoczynały się od 680 tysięcy złotych i z łatwością mogły przekroczyć 1,5 miliona złotych. Wszystko w zależności od ilości oraz rodzaju dodatków.

Maybach S klasa

Model W222 został wycofany z masowej produkcji ze względu na wprowadzenie na rynek nowej klasy S, która przebojem podbiła serca oddanych fanów niemieckiej marki.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł