Kobieta zdewastowała sklep - wideo
Źródło: YouTube: 비디오머그 - VIDEOMUG

Kobieta zdemolowała sklep swoim samochodem bo zgubiono rysunek jej córki - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
12 Stycznia 2021

Kobieta, gdy wpadnie w złość, jest niczym siła natury. Tajfuny, tsunami i erupcje wulkanów są niczym wobec kobiety, której skrzywdzono dziecko. Przekonali się o tym pracownicy jednego ze sklepów, którzy w wyniku niedbalstwa zagubili pracę konkursową pewnej małej dziewczynki.

Kobieta jest jak żywioł - jak powszechnie wiadomo, z siłami natury się nie wygra. Boleśnie przekonali się o tym właściciele jednego ze sklepów spożywczych.

Co było przyczyną furii kobiety? Jej córka przygotowała rysunek, który miał wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez właścicieli sklepu. Niestety praca dziecka została zgubiona przez jednego z pracowników.

Kobieta zdewastowała sklep. Do zdarzenia doszło w koreańskim mieście Pyeongtaek

Przybyli na miejsce policjanci zastali kobietę za kierownicą Genesisa (marka premium Hyundaia) oraz doszczętnie zniszczone wnętrze sklepu.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Zatrzymana kobieta zeznała, że wjechała do placówki celowo i po to by zrewanżować się za skandaliczne niedbalstwo jednego z pracowników sklepu. Poszło o konkurs, w którym udział wzięła córka kobiety.

Rysunek jej dziecka miał trafić do puli zgłoszeń konkursowych, ale został zagubiony - w związku z tym dziewczynka nie miała szans na wygraną.

Zdarzenie zostało zarejestrowane, a wideo krąży po sieci. Skalę zniszczeń można zobaczyć poniżej:

Kobieta została zatrzymana. Czy rysunek odnaleziono? Tego niestety nie wiadomo.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł