ZDrogi.pl > Aktualności > Kobieta zdemolowała sklep swoim samochodem bo zgubiono rysunek jej córki - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:47

Kobieta zdemolowała sklep swoim samochodem bo zgubiono rysunek jej córki - Wideo

Kobieta zdewastowała sklep - wideo
YouTube: 비디오머그 - VIDEOMUG

Kobieta jest jak żywioł - jak powszechnie wiadomo, z siłami natury się nie wygra. Boleśnie przekonali się o tym właściciele jednego ze sklepów spożywczych.

Co było przyczyną furii kobiety? Jej córka przygotowała rysunek, który miał wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez właścicieli sklepu. Niestety praca dziecka została zgubiona przez jednego z pracowników.

Kobieta zdewastowała sklep. Do zdarzenia doszło w koreańskim mieście Pyeongtaek

Przybyli na miejsce policjanci zastali kobietę za kierownicą Genesisa (marka premium Hyundaia) oraz doszczętnie zniszczone wnętrze sklepu.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Zatrzymana kobieta zeznała, że wjechała do placówki celowo i po to by zrewanżować się za skandaliczne niedbalstwo jednego z pracowników sklepu. Poszło o konkurs, w którym udział wzięła córka kobiety.

Rysunek jej dziecka miał trafić do puli zgłoszeń konkursowych, ale został zagubiony - w związku z tym dziewczynka nie miała szans na wygraną.

Zdarzenie zostało zarejestrowane, a wideo krąży po sieci. Skalę zniszczeń można zobaczyć poniżej:

Kobieta została zatrzymana. Czy rysunek odnaleziono? Tego niestety nie wiadomo.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane