ZDrogi.pl > Wideo > Kierowca próbował wepchnąć się z pasa do skrętu - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:04

Kierowca próbował wepchnąć się z pasa do skrętu - Wideo

Kierowca smarta próbował wepchnąć się na pas do jazdy na wprost
YouTube: Bandyta z Kamerką

Nagranie, które pojawiło się w serwisie YouTube na kanale Bandyta z Kamerką, jest świetnym dowodem na to, że warto ryglować zamki w drzwiach w trakcie jazdy. Na wideo widzimy sytuację, do której doszło na jednej z krakowskich ulic.

Bohaterem materiału jest kierowca smarta (prawdopodobnie pracownik ochrony fizycznej), który próbował wcisnąć się na pas do jazdy wprost, z pasa do skrętu.

Jak czytamy na portalu wykop.pl - to miejsce wiecznie stoi w korku i wielu kierowców próbuje ominąć część zatoru, jadąc właśnie pasem do skrętu w lewo.

Autor nagrania postanowił, że nie wpuści „cwaniaka” przed siebie... co wywołało u kierowcy smarta napad agresji.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Ochroniarz postanowił wyjaśnić sprawę siłowo

Mężczyzna zatrzymał swoje auto kilka metrów dalej i wysiadł, aby rozmówić się z nagrywającym. Podszedł do jego samochodu i zaczął szarpać za klamkę, rzucając kolejnymi wyzwiskami.

Nie brakowało też gróźb i zachęty do wyjścia z auta, aby wyjaśnić sprawę „po męsku". Dopiero na widok kamery, która nagrywała całe zajście, ochroniarz się uspokoił i wrócił do swojego auta.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: motofilm.pl