ZDrogi.pl
Kierowca BMW zginął w drodze na wakacje. Cztery osoby ranne

Materiały Policyjne

Kierowca BMW zginął w drodze na wakacje. Tragiczny wypadek na Mazowszu

27 Lipca 2021

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Światło dzienne ujrzały nowe fakty w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w zeszły wtorek, 20 lipca, na drodze krajowej nr 7 w Ćwiklinku (woj. mazowieckie). Zderzyły się tam trzy auta: bmw, nissan i skoda.

Jak się okazało, kierujący bmw 51-letni mieszkaniec powiatu mińskiego wraz z dwójką pasażerów jechał na wczasy w kierunku Trójmiasta. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w trakcie wyprzedzania nie zachował ostrożności i stracił panowanie nad autem, doprowadzając do wypadku.

Kierowca próbował wyprzedzić jadącą w tym samym kierunku skodę. W trakcie manewru jego auto zjechało na lewą stronę jezdni i zderzyło się z jadącym w przeciwnym kierunku nissanem, który prowadziła 42-latka z pow. płońskiego. BMW następnie uderzyło w wyprzedzaną skodę i wpadło do przydrożnego rowu. Nissan po przejechaniu kilkudziesięciu metrów dachował w rowie po przeciwnej stronie drogi.

Kierowca kampera nie zmieścił się pod wiaduktem. Pojazd jest doszczętnie zniszczony

Kierowca zniszczył nowego kampera za ponad 200 tys. Kupił go dwa tygodnie temu - Wideo

CZYTAJ DALEJ

W wypadku brało udział pięć osób. Jedna straciła życie

W wypadku zginął kierowca bmw, a do szpitali z obrażeniami ciała trafili pozostali uczestnicy wypadku. Hospitalizacji wymagał 39-letni kierowca skody (mieszkaniec pow. grodziskiego), 42-letnia kierująca nissanem oraz dwoje pasażerów BMW, w tym 13-letnie dziecko.

Na drodze przez wiele godzin występowały utrudnienia w ruchu. Policja wyznaczyła objazdy.Zobacz co wiesz o polskiej motoryzacji

Pytanie 1 z 10

W którym roku rozpoczęto produkcję seryjną Poloneza?

Źródło: se.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl