ZDrogi.pl > Na drogach > Kierowca BMW szukał "zaczepki". Nieustannie prowokował nagrywającego - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:59

Kierowca BMW szukał "zaczepki". Nieustannie prowokował nagrywającego - Wideo

kierowca-bmw-dziwne-zachowanie
Youtube.com STOP CHAM

Kierowca BMW zachowywał się w wyjątkowo dziwny sposób na drodze. Nieustannie wyprzedzał nagrywającego, kilkukrotnie próbował go wyhamować. Co więcej, trudno stwierdzić co go sprowokowało.

Kierowca BMW wyprzedził nagrywającego, po czym zaczął go wyhamowywać. Później dawał się wyprzedzić i proces powtarzał kilkukrotnie. Nawet autor filmu nie jest do końca pewien, dlaczego uczestnik ruchu zachowywał się w tak dziwny sposób.

Kierowca BMW próbował sprowokować nagrywającego

Na filmie widać, jak nagrywający wyprzedza czerwoną toyotę. Jak sam zaznaczył, prawdopodobnie to zdenerwowało kierowcę BMW, bo po manewrze nie jechał dostatecznie wolno, aby można było go wyprzedzić. Chwilę po tym manewrze zaczęła się seria dziwnych ruchów, ze strony kierującego bawarskim sedanem.

Gdy kierowca BMW wyprzedzał, autor nagrania zjechał nieznacznie do prawej strony, żeby zrobić mu więcej miejsca (co akurat nie jest zbyt przepisowe). Po chwili wyprzedzający zaczął wyhamowywać nagrywającego. W końcu zjechał na pas do skrętu i wydawało się, że odpuści.

Kierowca BMW szukał konfrontacji

Gdy nagrywający ominął kierowcę BMW, to ten zmienił zdanie i zaczął znowu za nim jechać. Po chwili ponownie go wyprzedził i próbował wyhamować. Kierujący "bawarką" zjechał następnie do zatoczki autobusowej, po czym powtórzył cały manewr z wyprzedzaniem i wyhamowaniem.

Jak zażartował jeden z internautów, kierowca BMW musiał się zatrzymywać, aby schłodzić silnik. Odkładając jednak żarty na bok, kierujący ewidentnie szukał "zaczepki". Nagrywający nie dał się sprowokować, ale całą sytuację nagrał i zapewne przekazał policji.

Źródło: Youtube.com STOP CHAM

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Tagi: BMW
Powiązane