ZDrogi.pl > Na drogach > Pieszy postanowił wykorzystać nowe przepisy. „Polował” na kierowcę - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:59

Pieszy postanowił wykorzystać nowe przepisy. „Polował” na kierowcę - Wideo

Pieszy czekał, aby wejść przed nadjeżdżające auto
YouTube/Marek Wojtaszek

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie, które podzieliło internautów. Przedstawia ono niedorzeczną sytuację, do której doprowadził pieszy na jednym z krakowskich przejść.

Na wideo z kamerki samochodowej widzimy, jak kierowca auta przepuszcza osoby przechodzące przez pasy. Z prawej strony wyraźnie widać mężczyznę, który stoi na wysepce i obserwuje poczynania autora nagrania.

Pieszy patrzy w stronę kierowcy, popijając kawę z kubeczka. Czekał tylko na moment, aż kierowca ruszy.

Mężczyzna stoi w miejscu, mimo że ma możliwość bezpiecznie przejść na drugą stronę. Gdy kierowca przepuścił już wszystkich przechodniów, rusza przed siebie. Nagle mężczyzna, który cały czas stał w bezruchu, idzie przed siebie i wychodzi przed jadące auto.

Dlaczego mężczyzna wyszedł na pasy, dopiero gdy auto ruszyło?

Mężczyzna chciał dać nauczkę kierowcy, który wszystko zrobił tak, jak trzeba. Nie rozumiemy po co „robić na złość” komuś, kto zachował się niemal wzorowo przed przejściem dla pieszych.

Mężczyzna rzuca przy okazji kilka „ciepłych” słów w stronę kierowcy. Dlaczego tak postąpił? Co nim kierowało? Ciężko powiedzieć...

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: YouTube/Marek Wojtaszek