ZDrogi.pl

Instagram: @magyarkozut

Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Do zdarzenia doszło na autostradzie M1 w pobliżu miejscowości Lébény (Węgry). Trzy auta osobowe zostały uszkodzone przez rozpędzone auto - całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu należące do firmy Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Do wypadku doszło na 142-kilometrze autostrady M1. Na ruchliwej trasie utworzył się korek spowodowany przez roboty drogowe. Zdecydowana większość kierowców zwolniła na widok oznaczeń informujących o prowadzonych pracach - wielu też zdecydowało się na włączenie świateł awaryjnych, aby poinformować jadących z tyłu o utrudnieniach.

Trasą jechał również kierowca białego audi q8, który, tak jak wszyscy, zaczął zwalniać przed korkiem. W porę nie zareagował jednak obywatel Rumunii, który z pełną prędkością jechał wprost na białego SUV-a. Pochwalić należy czujność kierowcy audi, który widząc w lusterku wstecznym renault megane, wykonał szybki manewr i zjechał jej z drogi.

Bordowe kombi nie zatrzymało się w porę i uderzyło jadące w korku clio, a następnie w tył lawety. W zderzeniu ucierpiały trzy auta.

Kilka osób natychmiast rzuciło się na pomoc nieszczęsnym kierowcom, a nawet przewróciło leżące na dachu clio, którego pasażer doznał poważnych obrażeń.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

źródło: index.hu

Tagi:

Podobne artykuły

Wideo

Kierowca Bolta wyrzucił niewidomą z samochodu. Nie chciał podróżować z psem
Czytaj więcej >

Wideo

Kurier nie zauważył pociągu. Niewiele zostało z jego auta
Czytaj więcej >

Wideo

W ułamku sekundy wylądowała na jezdni. Skuterzystka miała ogromnego pecha
Czytaj więcej >

Wideo

Policjanci z Bydgoszczy ukarali ośmiu kierowców. Wszystko dzięki dronowi - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

O mały włos od tragedii. Kierowca Audi niemal potrącił dziewczynkę - Wideo
Czytaj więcej >

Wideo

Kierowca w Audi Q8 próbował ominąć korek. Stracił dwie opony - Wideo
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Moim zdaniem samochody są najbardziej zbliżonym do żywej istoty tworem człowieka. Każdy ma swój charakter, historię i potrafi budzić emocje. Od kilkunastu lat śledzę na bieżąco świat motoryzacji, choć najbliższe memu sercu są pojazdy z przełomu lat 80/90. Jestem głównym wydawcą portalu zDrogi.pl i dzielenie się pasją z użytkownikami naszego serwisu sprawia mi ogromną satysfakcję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]