ZDrogi.pl > Wideo > Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:05

Kierowca audi w porę zauważył pędzące za nim auto. Uciekł w ostatniej chwili

Kierowca audi w ostatniej chwili uniknął zderzenia. Warto patrzeć we wsteczne lusterko
Instagram: @magyarkozut

Do zdarzenia doszło na autostradzie M1 w pobliżu miejscowości Lébény (Węgry). Trzy auta osobowe zostały uszkodzone przez rozpędzone auto - całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu należące do firmy Magyar Közút Nonprofit Zrt.

Do wypadku doszło na 142-kilometrze autostrady M1. Na ruchliwej trasie utworzył się korek spowodowany przez roboty drogowe. Zdecydowana większość kierowców zwolniła na widok oznaczeń informujących o prowadzonych pracach - wielu też zdecydowało się na włączenie świateł awaryjnych, aby poinformować jadących z tyłu o utrudnieniach.

Trasą jechał również kierowca białego audi q8, który, tak jak wszyscy, zaczął zwalniać przed korkiem. W porę nie zareagował jednak obywatel Rumunii, który z pełną prędkością jechał wprost na białego SUV-a. Pochwalić należy czujność kierowcy audi, który widząc w lusterku wstecznym renault megane, wykonał szybki manewr i zjechał jej z drogi.

Bordowe kombi nie zatrzymało się w porę i uderzyło jadące w korku clio, a następnie w tył lawety. W zderzeniu ucierpiały trzy auta.

Kilka osób natychmiast rzuciło się na pomoc nieszczęsnym kierowcom, a nawet przewróciło leżące na dachu clio, którego pasażer doznał poważnych obrażeń.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

źródło: index.hu

Tagi: Motoryzacja