Kierowca potrącił dwie osoby i wjechał w drzewo
Źródło: policja.pl

Nietrzeźwy kierowca potrącił dwie osoby i z impetem uderzył w drzewo. Jego auto spłonęło

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Sierpnia 2020

Kierowca pod wpływem alkoholu spowodował bardzo groźny wypadek. W miejscowości Michałowice potrącił dwie osoby i wielką siłą uderzył w drzewo. Jego samochód stanął w płomieniach.

Kierowca w stanie nietrzeźwości spowodował koszmarny wypadek. Potrącił dwie osoby i swój rajd zakończył na drzewie. Jego auto spłonęło.

Do tego bardzo groźnego incydentu doszło na granicy dwóch miejscowości Michałowice i Jagniątków w województwie dolnośląskim. 37-letni kierowca audi pędził z nadmierną prędkością. W pewnym momencie potrącił kobietę oraz mężczyznę idących poboczem.

Kierowca po chwili stracił panowanie nad pojazdem i około 100 metrów dalej z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna zdołał przy pomocy świadków wydostać się z samochodu, który po chwili stanął w płomieniach.

Wideo - Koszmarny wypadek w warsztacie. Nie chciałbyś, żeby Ci fachowcy naprawiali twój samochódWideo - Koszmarny wypadek w warsztacie. Nie chciałbyś, żeby Ci fachowcy naprawiali twój samochódCzytaj dalej

Samochód uległ całkowitemu spaleniu. Służby ratunkowe, które były na miejscu bardzo szybko, zastały tam kompletnie pijanego kierowcę audi i dwie poszkodowane osoby.

Kobieta i mężczyzna potrąceni przez kierowcę audi byli przytomni i nie doznały poważniejszych obrażeń. Wszystko wyjdzie jednak po wizycie w szpitalu.

Sprawca groźnego zdarzenia miał aż 2,5 promila alkoholu we krwi. Został już zatrzymany przez policję. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.

Zobacz także:

1. Wideo - Szalony rajd po autostradzie. Ten motocyklista pędził pasem awaryjnym ponad 200 km/h

2. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

3. Przerażające nagranie. Motocyklista o krok od śmierci. Kierowca Lamborghini mógł doprowadzić do ogromnej tragedii

4. Kierowco, miej się na baczności. Od dziś masowa akcja policji. Posypią się mandaty

5. Kierowco, końcówkę wakacji mocno odczujesz w swoim portfelu. Paliwo może być droższe nawet o kilkadziesiąt groszy

Następny artykuł