Kierowca karetki
Źródło: STOPCHAM

Kuriozalne zachowanie kierowcy karetki. Nietypowe nagranie obiegło internet -Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
18 Lutego 2021

Kierowca karetki, który jest bohaterem poniższego nagrania zachował się w kuriozalny sposób. Jadąc na samochodem osobowym, nagle uruchomił sygnały dźwiękowe, a także świetlne i zdecydował się zajechać drogę innemu kierującemu. Wysiadł z ambulansu i swoja frustrację przekierował na zdumionego mężczyznę.

Kierowca karetki zachował się w kuriozalny sposób. Zajechał drogę innemu uczestnikowi ruchu i zdecydował się na kłótnie.

Do niecodziennej sytuacji doszło kilka dni temu na ulicach Będzina (województwo śląskie). Kierowca ambulansu jechał za samochodem osobowym, którego właściciel był autorem tego szokującego nagrania.

W pewnym momencie, ratownik medyczny postanowił wymusić długimi światłami, aby mężczyzna jadący przed nim przyśpieszył. Ostatecznie zdecydował się uruchomić sygnały dźwiękowe oraz świetlne i wyprzedził osobówkę.

Jak się potem okazało, nie poprzestał jedynie na minięciu kierowcy. Zajechał mu drogę, a następnie wysiadł z pojazdu i ruszył do niego z ogromnymi pretensjami. Doszło do krótkiej, aczkolwiek intensywnej kłótni. Na szczęście nie doszło do żadnych rękoczynów. Mężczyzna wrócił do ambulansu i nerwowo odjechał.

Moment tego incydentu został zarejestrowany przez kamerkę samochodową ulokowaną w pojeździe. Wideo ukazuje, że autor nagrania był wręcz zszokowany całym zajściem.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

- Co, masz jakieś problemy? - pytał kierowca osobówki?. - To się świeci długimi? 50 ci za wolno? - spytał krewkiego ratownika. Niestety, ale jego wypowiedzi nie zostały dokładnie zarejestrowane. Być może w jakiś sposób wytłumaczył swoje dziwne zachowanie.

Nagranie bardzo szybko trafiło do sieci. Zostało opublikowane na kanale "Stop Cham" w serwisie YouTube. W opisie materiału, swój punkt widzenia przedstawia poszkodowany kierowca.

- Kierowca Ambulansu jadąc za autorem nagrania jako pojazd nieuprzywilejowany, zaczyna świecić długimi (4s) - być może nie spodobała się prędkość z jaką poruszał się kierowca przed nim - można przeczytać w opisie filmu.

Bardzo interesujący może być aspekt ewentualnej kary, która może zostać przyznana nieodpowiedzialnego kierowcy karetki. Za ten niechlubny drogowy wyczyn, zapewne dostanie jedynie mandat, ale ciekawe jak tą interesującą sprawę potraktuje jego pracodawca.

Źródło: STOP CHAM

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł