Karambol na A4
Źródło: Materiały Policyjne

Karambol na A4. Zderzyły się cztery ciężarówki. Kierowca zabrany śmigłowcem

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
9 Grudnia 2020

Karambol na A4. Zderzyły się cztery pojazdy ciężarowe - jeden z kierowców został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Utrudnienia na trasie trwały kilka godzin. Specjalista będzie wyjaśniać przyczyny oraz przebieg tego niebezpiecznego zdarzenia.

W nocy z 7 na 8 grudnia doszło na autostradzie A4 do groźnie wyglądającego wypadku. Brały w nim udział aż cztery ciężarówki. Droga była całkowicie zablokowana przez kilka godzin.

W nocy na autostradzie A4 doszło do strasznego zdarzenia. Na drodze w kierunku Wrocławia zderzyły się cztery samochody ciężarowe. Karambol spowodował całkowite zablokowanie drogi na kilka godzin.

Zobacz także: Warszawa zablokowana. Protest idzie przed dom Kaczyńskiego

Wszystko zaczęło się od kierowcy Renault. 37-latek z nieznanych przyczyn najechał na tył jadącej przed nim ciężarówki. 52-letni radomianin prowadzący Mercedesa uderzył w tył jadącego przed nim pojazdu marki DAF, którym kierował 45-latek z Wodzisławia. Ten następnie wjechał w tył zestawu marki MAN prowadzonego przez 26-letniego Serba.

Karambol na A4

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Kierowca BMW w końcu odpowie za śmiertelny wypadek pod Warszawą. Sąd jest bezlitosny

Karambol czterech ciężarówek na A4. Prokurator na miejscu wypadku

Samochody wraz z naczepami mocno ucierpiały w wyniku zdarzenia. Jeden z kierowców został uwięziony w zmiażdżonej kabinie. Z najpoważniejszymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowe.Pomocy udzielono jeszcze dwóm kierowcom, którzy przytomni z obrażeniami trafili do placówek medycznych.

Zobacz także: Pokazali nagranie z Krupówek. Trudno powstrzymać łzy

Karambol na A4

Na miejscu pracowała policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza. Obecny był również prokurator i postanowiono powołać biegłego od rekonstrukcji wypadków drogowych, który pomoże wyjaśnić przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia. Usuwanie skutków karambolu usuwano do wczesnych godzin porannych.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Mycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówMycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówCzytaj dalej

Następny artykuł