ZDrogi.pl > Aktualności > Wulgarne hasło na jednym z wrocławskich autobusów. W internecie zawrzało
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:50

Wulgarne hasło na jednym z wrocławskich autobusów. W internecie zawrzało

Internet dyskusja
Transport Publiczny

Internet podzielony. ***** *** wyświetlono na jednym z autobusów miejskich. Czy mamy do czynienia z prawdziwym skandalem?

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się pewne wymowne hasło. Mowa o ***** ***. Każdy z nas wie co dokładnie znaczy ciąg gwiazdek. Niestety nie nadaje się ono do cytowania na naszej stronie. 

Sytuacja w naszym kraju w ostatnich dniach staje się coraz bardziej napięta. Polska zmaga się z pandemią koronawirusa Covid-19, w miastach protestują kobiety, które masowo wyrażają swoje niezadowolenie w sprawie tzw. aborcji eugenicznej.

3. Gwałtownie wrośnie liczba fotoradarów na polskich drogach. Rząd szykuje ogromne zmiany dla kierowców

 Wszyscy wiedzą, że każda manifestacja musi mieć swoje hasło. Nie inaczej było w tym przypadku. ***** *** to slogan, który zna większość ludzi. Niestety jest on wulgarny i nie nadaje się do cytowania. 

Szyfr pojawił się na ekranie jednego z wrocławskich autobusów komunikacji miejskiej, należącego do MPK. Swój głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Balawejder czyli sam prezes MPK. Przekazał, że w pracownikiem została przeprowadzona rozmowa dyscyplinarna. Przyznał on jednak, że osobiście popiera protesty, które odbywają się od jakiegoś czasu w naszym kraju. 

„Wykorzystywanie komunikacji miejskiej do szerzenia haseł, które mogą obrażać innych mieszkańców naszego miasta uważam za niedopuszczalne. Podobnie zresztą jak akty wandalizmu na obiektach sakralnych” – powiedział dla „Super Expressu” Krzysztof Balawejder – prezes MPK Wrocław.

2. Od jutra nowe obostrzenia, a zakupy w Biedronce, Lidlu, czy Kauflandzie będą wyglądały zupełnie inaczej. Warto wiedzieć i się przygotować

3. Bentley Continental na minuty. Każdy może pojeździć samochodem za ponad milion złotych

4. Skoda opatentowała rewolucyjne rozwiązanie. Uważacie, że to dobry pomysł?

5. Dziewczyna na rolkach wjeżdża prosto pod tramwaj. Dramatyczne nagranie

6. Na jaw wyszło, jak mieszka Mariusz Pudzianowski. Bogactwa i luksusy za wielkie pieniądze, przeciętny Polak może jedynie śnić (FOTO)

7. Nowy pomysł na dostarczanie sieci 5G. Nad naszymi głowami zaczną latać specjalne drony