Internet dyskusja
Źródło: Transport Publiczny

Wulgarne hasło na jednym z wrocławskich autobusów. W internecie zawrzało

Piotr DutkaPiotr Dutka
5 Listopada 2020

Internet jest podzielony. Hasło ***** *** zostało wyświetlone na ekranie jednego z autobusów miejskich. W związku z zachowaniem kierowcy MPK w mediach społecznościowych rozgorzała żywa dyskusja. Czy to działanie może być uznane za skandaliczne?

Internet podzielony. ***** *** wyświetlono na jednym z autobusów miejskich. Czy mamy do czynienia z prawdziwym skandalem?

W ostatnim czasie bardzo popularne stało się pewne wymowne hasło. Mowa o ***** ***. Każdy z nas wie co dokładnie znaczy ciąg gwiazdek. Niestety nie nadaje się ono do cytowania na naszej stronie.

Sytuacja w naszym kraju w ostatnich dniach staje się coraz bardziej napięta. Polska zmaga się z pandemią koronawirusa Covid-19, w miastach protestują kobiety, które masowo wyrażają swoje niezadowolenie w sprawie tzw. aborcji eugenicznej.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowe obostrzenia spowodują, że wielu kierowców straci swoje prawo jazdy. Musisz mieć się na baczności

2. Dantejskie sceny w galeriach handlowych. Ludzie kłócą się o wejście do sklepów, ogromny tłum

3. Gwałtownie wrośnie liczba fotoradarów na polskich drogach. Rząd szykuje ogromne zmiany dla kierowców

Wszyscy wiedzą, że każda manifestacja musi mieć swoje hasło. Nie inaczej było w tym przypadku. ***** *** to slogan, który zna większość ludzi. Niestety jest on wulgarny i nie nadaje się do cytowania.

Szyfr pojawił się na ekranie jednego z wrocławskich autobusów komunikacji miejskiej, należącego do MPK. Swój głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Balawejder czyli sam prezes MPK. Przekazał, że w pracownikiem została przeprowadzona rozmowa dyscyplinarna. Przyznał on jednak, że osobiście popiera protesty, które odbywają się od jakiegoś czasu w naszym kraju.

Ile załadujemy na Seicento? Ten kierowca to prawdziwy mistrz transportu - WideoIle załadujemy na Seicento? Ten kierowca to prawdziwy mistrz transportu - WideoCzytaj dalej

„Wykorzystywanie komunikacji miejskiej do szerzenia haseł, które mogą obrażać innych mieszkańców naszego miasta uważam za niedopuszczalne. Podobnie zresztą jak akty wandalizmu na obiektach sakralnych” – powiedział dla „Super Expressu” Krzysztof Balawejder – prezes MPK Wrocław.

Zobacz także:

1. LOT nie wpuścił pasażerki na pokład. Powód wielu oburza, każdy podróżujący musi unikać błędu

2. Od jutra nowe obostrzenia, a zakupy w Biedronce, Lidlu, czy Kauflandzie będą wyglądały zupełnie inaczej. Warto wiedzieć i się przygotować

3. Bentley Continental na minuty. Każdy może pojeździć samochodem za ponad milion złotych

4. Skoda opatentowała rewolucyjne rozwiązanie. Uważacie, że to dobry pomysł?

5. Dziewczyna na rolkach wjeżdża prosto pod tramwaj. Dramatyczne nagranie

6. Na jaw wyszło, jak mieszka Mariusz Pudzianowski. Bogactwa i luksusy za wielkie pieniądze, przeciętny Polak może jedynie śnić (FOTO)

7. Nowy pomysł na dostarczanie sieci 5G. Nad naszymi głowami zaczną latać specjalne drony

Następny artykuł