ZDrogi.pl > Aktualności > Grudziądz. Próbował przejechać policjanta. Padły strzały, ale kierowca uciekł
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:54

Grudziądz. Próbował przejechać policjanta. Padły strzały, ale kierowca uciekł

Policja - pijany Ukrainiec w Siedlcach
Policja.pl

Do zdarzenia doszło podczas interwencji w Grudziądzu. W nocy z czwartku na piątek (13-14 maja) policjanci podeszli do samochodu stojącego na jednym z parkingów.

Gdy zbliżyli się do pojazdu, kierowca nagle ruszył, próbując przejechać policjanta. Funkcjonariusz oddał kilka strzałów w kierunku odjeżdżającego pojazdu, ale mężczyźnie udało się uciec. Trwają poszukiwania.

Kierowca próbował przejechać policjanta, na szczęście funkcjonariuszowi nic poważnego się nie stało - poinformował podkom. Robert Szablewski z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Funkcjonariusze użyli broni, aby zatrzymać kierowcę, ale udało mu się odjechać. Ze względu na dobro prowadzonego śledztwa policja nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

Na ten moment nie wiadomo też, w jakiej sprawie funkcjonariusze podejmowali interwencję, oraz ile dokładnie strzałów oddano. Nie podano również, ile osób jest poszukiwanych.

Funkcjonariuszom udało się odnaleźć pojazd, którym uciekł kierowca. W tej chwili trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i zatrzymania sprawców - mówi jedynie Szablewski.

Informację jako pierwszy przekazał portal rmf24.pl. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze, policjant oddał siedem strzałów, a porzucony samochód odnaleziono przy ulicy Polnej w Grudziądzu.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: interia.pl