ZDrogi.pl > Aktualności > Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:50

Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes

Elon Musk próbuje sił w nowej branży
BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

Elon Musk zażartował 2 lata temu z okazji prima aprilis, że jego firma produkująca samochody elektryczne zbankrutowała, a on sam miał zostać znaleziony pośród butelek „Teslaquili".

Jak widać, żart bardzo długo chodził mu potem jeszcze po głowie.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Elon Musk postanowił zrealizować nowy pomysł

Twórca Tesli, miliarder Elon Musk, postanowił spróbować sił w nowej branży... alkoholowej, wykorzystując nazwę marki samochodów elektrycznych w ramach promocji.

Musk postanowił produkować i sprzedawać trunek „Teslaquila". Wszystko zaczęło się w 2018 roku na Prima Aprilis, gdy zażartował wtedy na Twitterze, że firma produkująca samochody elektryczne zbankrutowała, a on sam został znaleziony zapłakany z butelkami „Teslaquili".

Początkowy żart stał się nowym biznesem. Miliarder lekko tylko zmienił nazwę trunku.

Elon Musk próbuje sił w nowej branży

Teraz zaprezentowano gotowy produkt - „Tesla Tequila". Alkohol zapakowany jest w szklaną butelkę w kształcie błyskawicy, którą umieszczono na aluminiowym stojaku.

I pamiętajcie, że nie można prowadzić po alkoholu - nawet na „autopilocie”

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane