Elon Musk próbuje sił w nowej branży
Źródło: BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

Zaczęło się od żartu Elona Muska, który przerodził się w nowy biznes

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
9 Listopada 2020

Elon Musk postanowił spróbować sił w nowej branży. Co ciekawe, kłóci się ona z produkcją samochodów. Powszechnie wiadomo, że alkohol i "cztery kółka" to kiepskie połączenie.

Elon Musk zażartował 2 lata temu z okazji prima aprilis, że jego firma produkująca samochody elektryczne zbankrutowała, a on sam miał zostać znaleziony pośród butelek „Teslaquili".

Jak widać, żart bardzo długo chodził mu potem jeszcze po głowie.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Elon Musk postanowił zrealizować nowy pomysł

Twórca Tesli, miliarder Elon Musk, postanowił spróbować sił w nowej branży... alkoholowej, wykorzystując nazwę marki samochodów elektrycznych w ramach promocji.

Musk postanowił produkować i sprzedawać trunek „Teslaquila". Wszystko zaczęło się w 2018 roku na Prima Aprilis, gdy zażartował wtedy na Twitterze, że firma produkująca samochody elektryczne zbankrutowała, a on sam został znaleziony zapłakany z butelkami „Teslaquili".

Początkowy żart stał się nowym biznesem. Miliarder lekko tylko zmienił nazwę trunku.

Elon Musk próbuje sił w nowej branży

Teraz zaprezentowano gotowy produkt - „Tesla Tequila". Alkohol zapakowany jest w szklaną butelkę w kształcie błyskawicy, którą umieszczono na aluminiowym stojaku.

I pamiętajcie, że nie można prowadzić po alkoholu - nawet na „autopilocie”

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł