ZDrogi.pl > Na drogach > Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:57

Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Trzech motocyklistów zginęło po uderzeniu w linkę holowniczą
zDrogi.pl

W makabrycznym wypadku zginęli trzej młodzi motocykliści, którzy nie zdążyli w porę wyhamować przed holowanym autokarem. Tragedię, która rozegrała się na oczach jadących za nimi kolegów, zarejestrowała kamera miejscowego monitoringu.

Jak informuje portal asiaone.com, do tego strasznego zdarzenia doszło w prowincji Suphanburi w środkowej części Tajlandii. Trzej mężczyźni w wieku 20,22 i 29 lat jechali na przedzie grupy, która wracała z wizyty w jednej z zabytkowych świątyń w prowincji Sing Buri.

>

W pewnym momencie kilkaset metrów przed nimi jezdnię przecięła ciężarówka, która holowała autobus. Motocykliści nie zrozumieli w porę, że pomiędzy pojazdami rozciągnięta jest lina holownicza. Wjechali w nią z dużym impetem - efekt był oczywisty. Rozciągnięta linka zadziałała jak gilotyna.

Pozostali motocykliści zdołali wyhamować przed śmiertelną pułapką, ale mogli tylko się przyglądać, jak tragicznie giną ich koledzy.

Wypadek w Tajlandii - Dwaj młodsi motocykliści zginęli na miejscu.

Trzeci kierowca - 29-latek w krytycznym stanie został przewieziony do szpitala, ale lekarzom nie udało się uratować mu życia. Kierowca ciężarówki, którego cytuje portal asiaone.com, nie poczuwa się do winy.

- Holując autokar z pracownikami fabryki do Ayutthayi, cały czas informowałem odpowiednie służby o szczegółach tej operacji - stwierdził 48-latek. - Miałem do przejechania ok. 40 kilometrów. Nie potrafię wytłumaczyć tego, co się stało - dodał.

Tajska policja wszczęła śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl

Powiązane