BMW rozbite o latarnię
Źródło: PiraciDrogowi.pl

Nietrzeźwy kierowca uciekał przed policją. Jego BMW zostało przecięte na pół - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Stycznia 2021

BMW to marka samochodów, która jakimś dziwnym trafem przyciąga ogromne kłopoty. Oczywiście wszystko zależy od kierowców oraz ich zachowania, aczkolwiek jakby nie patrzeć procent dramatycznych wypadków spowodowanych przez wielbicieli bawarskiej myśli technicznej jest bardzo wysoka. W tym przypadku policyjny pościg zakończył się w dramatyczny sposób.

BMW znów w centrum uwagi. Wypadek w Kownie był po prostu przerażający. Samochód dostał rozcięty na pół.

Piraci drogi to poważny problem publicznych dróg. Niestety, ale ich skrajna nieodpowiedzialność bardzo często prowadzi do tragicznych wypadków. Podobny finał miał pewien policyjny pościg, który zakończył się przerażającym incydentem.

Do tego koszmarnego zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 grudnia w Kownie na Litwie. BMW zostało rozcięte na pół. Finał policyjnego pościgu zakończył się ogromnym dramatem.

Uciekinier postanowił uciec przed policją. Niestety, ale jego próba zakończyła się kompletnym niepowodzeniem. Rozpędzone BMW z ogromnym impetem wjechało w latarnię uliczną.

Jak widać na poniższym nagraniu, samochód został dosłownie rozcięty na dwie części.

Policjanci zatrzymali kierującą, która jechała bez świateł. Tego się nie spodziewalPolicjanci zatrzymali kierującą, która jechała bez świateł. Tego się nie spodziewalCzytaj dalej

BMW rozbite na ulicznej latarni. Kierowca miał ogromne szczęście. Teraz jednak czeka go bardzo surowa kara.

Być może wiele osób będzie w szoku, ale 36-letni kierowca przeżył wypadek. Z obrażeniami głowy trafił do najbliższego szpitala.

Jak się potem okazało, miał powód, by uciekać przed mundurowymi. W momencie zdarzenia był kompletnie pijany. Co bardzo ciekawe, kilka miesięcy temu stracił swoje uprawnienia do kierowania pojazdami.

Poniższe nagranie jest idealnym przykładem, że nieodpowiedzialność na drodze może prowadzić do ogromnej tragedii.

Niestety, ale nie jest to jedyny przykład nietrzeźwego kierowcy, który siał spustoszenie na publicznej drodze w okresie świątecznym.

Źródło: PiraciDrogowi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł