Kierowca Las Vegas
Źródło: Reddit/Idiots in car

Pijany kierowca siał spustoszenie na drodze. Dachowanie, które mogło doprowadzić do tragedii - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
3 Stycznia 2021

Kierowca z poniższego nagrania przeszedł samego siebie. Pod wpływem alkoholu zdemolował pół wiele samochodów stojących obok warsztatu samochodowego. Swój szaleńczy rajd zakończył na bramie zakładu. Mogło dojść do prawdziwego dramatu.

Nietrzeźwy kierowca mógł doprowadzić do ogromnej tragedii. Spektakularne dachowanie na terenie warsztatu mechanicznego.

Niestety, ale pijani kierowcy to plaga światowych dróg. Bardzo często, przez swoją głupotę oraz skrajną nieodpowiedzialność są przyczyną wielu dramatycznych wypadków.

Mężczyzna, który jest bohaterem poniższego klipu przeszedł samego siebie. Dachował na terenie zakładu mechanicznego, uszkadzając wiele ze stojących tam pojazdów.

Do tego niezwykle niebezpiecznego incydentu doszło w Las Vegas w USA. Nagranie oddaje skale tego zdarzenia, skutecznie mrożąc krew w żyłach.

Spektakularne dachowanie miało miejsce na terenie warsztatu, który był wyposażony w kamery monitoringu. To właśnie one, ten przerażający wypadek, który mógł zakończyć się gigantyczną tragedią.

20-latek rozbił Porsche 1.5 mln. Auto spłonęło za zjazdem z obwodnicy Ostrowa - Wideo20-latek rozbił Porsche 1.5 mln. Auto spłonęło za zjazdem z obwodnicy Ostrowa - WideoCzytaj dalej

Nie od dziś wiadomo, że alkohol w połączeniu z brawurą oraz nadmierną prędkością tworzą iście śmiertelną mieszankę. Również i tak było w przypadku tej konkretnej sytuacji, jednak w tym przypadku na całe szczęście obyło się bez śmiertelnych ofiar.

Kierowca mógł doprowadzić do tragedii. Uszkodził kilka samochodów stojących na terenie warsztatu.

Mężczyzna stracił panowanie nad swoim pojazdem, uderzył w krawężnik co spowodowało prawdziwą reakcję łańcuchową, w efekcie czego wielokrotnie dachował, a swój szaleńczy lot zakończył na bramie serwisu.

Kierowca w momencie zdarzenia był kompletnie pijany. Na jego nieszczęście nie był ubezpieczony. Co najlepsze, po zdemolowaniu parkingu oraz otoczenia wokół warsztatu, próbował uciekać na piechotę.

Niestety, ale sytuacji takich ja ta z poniższego nagrania udowadnia, że nieodpowiedzialnych kierujących jest wciąż bardzo dużo. Na całe szczęście, w wyniku szaleńczego rajdu tego amerykańskiego kierowcy nikt poważniej nie ucierpiał.

.....r/justrolledintotheshop from r/IdiotsInCars

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł