ZDrogi.pl > Aktualności > Bezczelnie staranował samochód swojego rywala. Wszystko z powodu dziewczyny
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:41

Bezczelnie staranował samochód swojego rywala. Wszystko z powodu dziewczyny

Wypadek Lesko
Policja Podkarpacka

Zazdrość może mieć różne wymiary, o tym fakcie wiadomo nie od dziś. Pewien mężczyzna zdecydował się wynieść ją na zupełnie inny poziom. Będąc pod mocnym wpływem emocji, zdemolował samochód swojego rywala. Poszło o dziewczynę.

W dniu wczorajszym, tj. w poniedziałek 19 kwietnia w Lesku (woj. podkarpackie) doszło do bardzo nietypowego zdarzenia. Około godziny 13.00 lokalna jednostka policji została poproszona o interwencję na ulicy Piotra Kmity.

Gdy mundurowi przybyli na miejsce zastali rozbite audi a3. Według wstępnych ustaleń policji, w niemiecką osobówkę z wielką siłą wjechało rozpędzone mitsubishi pajero.

Jak się okazało, terenówką kierował wściekły 25-latek. Wraz z nim w samochodzie przebywał również jego 20-letni brat. Świadkowie zdarzenia przekazali, że krewki kierowca zatrzymał pojazd i kierował pogróżki w stronę poszkodowanego.

Bilans tego nietypowego incydentu to wybita szyba oraz uszkodzone prawe drzwi. Na szczęście, wszystkie trzy osoby, które w momencie wypadku przebywały w audi, nie doznały poważniejszych obrażeń.

Jak się okazało, namierzenie bezmyślnych mężczyzn nie okazało się zbyt trudne. Zarówno 25-letni sprawca, jak i jego młodszy brat zostali zatrzymani przez policję, gdy przebywali w domu swojej matki. Wiadomo, że oboje wypierali się, jakoby mieli być wówczas w Lesku. Niezbędne oględziny wykazały jednak, że ich pojazd brał udział w kolizji.

>

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika że, mężczyźni pokłócili się o dziewczynę, dlatego konflikt znacząco przybrał na sile. Wiadomo również, że dwóch braci spędziło noc w policyjnym areszcie.

Jak informuje obowiązujący w naszym kraju Kodeks Karny, kto naraża innego człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, bądź też zdrowia, podlega surowej karze, do nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Również uszkodzenie czyjeś własności jest karane w bardzo ostry i bezwzględny sposób. Za zniszczenie cudzego mienia grozi do nawet 5 lat więzienia.

Źródło: Podkarpacka Policja

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Tagi: Wypadek Audi