ZDrogi.pl > Na drogach > Bezczelna próba wymuszenia odszkodowania? Taksówkarz zaskoczył kierowcę - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:03

Bezczelna próba wymuszenia odszkodowania? Taksówkarz zaskoczył kierowcę - Wideo

Youtube
Youtube

Niezwykle nietypowe zdarzenie zostało zarejestrowane na jednej z suwalskich ulic. Kierowca taksówki zaskoczył innego kierowcę swoim niezrozumiałym zachowaniem. Czy była to kuriozalna próba wymuszenia odszkodowania?

Podczas jazdy publicznymi trasami może zdarzyć się dosłownie wszystko. Niektórzy zmotoryzowani decydują się na kuriozalne manewry, które mogą skończyć się w fatalny sposób.

Do niezwykle intrygującej sytuacji doszło na jednej z suwalskich ulic. Jak widać na poniższym nagraniu, trzy samochody osobowe dojeżdżają do drogi z pierwszeństwem.

Znak STOP obliguje zmotoryzowanych do zatrzymania swoich pojazdów i ustąpienia pierwszeństwa. W pewnym momencie kierujący taksówką postanowił wykonać podejrzany manewr.

W chwili, gdy wszystkie osobówki znajdowały się blisko siebie, wrzucił bieg wsteczny. Wielu internautów sugeruje, że mogła to być bezczelna próba wymuszenia odszkodowania.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Na nieszczęście kierowcy, potencjalna ofiara korzystała z kamerki samochodowej, która zarejestrowała moment zdarzenia.

Autor nagrania ostrzegł taksówkarza, używając klaksonu. Chwilę później kierowca zawodowy otworzył swoje drzwi i rozpoczął żywiołową dyskusję, w bardzo wulgarny sposób przedstawiając swoje racje.

To głównie przez ten fakt, warto ocenić poniższą sytuację w zupełnie inny sposób, biorąc pod uwagę kilka scenariuszy.

Być może wcześniej doszło do jakiejś kłótni między kierowcami, przez co taksówkarz, chcąc wyjaśnić spór, cofnął swój pojazd. Jak sugeruje portal NaMasce.pl, innym scenariuszem mogła być chęć zawrócenia.

Tak czy inaczej, poniższe wideo pokazuje, że na publicznej drodze może zdarzyć się dosłownie wszystko, dlatego każdy kierowca powinien być przygotowany na każdą ewentualność.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl