ZDrogi.pl
KPP Węgorzewo

KPP Węgorzewo

Wypił 30 piw i jechał powiedzieć szefowi, że nie da rady pracować. Zaliczył groźne dachowanie

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Antybohaterem tej niezwykle niestandardowej sytuacji jest pewien mieszkaniec Węgorzewa (woj. warmińsko-mazurskie), który zdecydował się wsiąść za kółko, będąc pod wpływem alkoholu. Jego tłumaczenie zwaliło z nóg interweniujących policjantów.

Szczerość to niezwykle ważna cecha, którą należy doceniać, szczególnie jeśli chodzi o pracodawców. W tym konkretnym przypadku to właśnie ona w połączeniu z bezpośredniością mogły doprowadzić do tragedii.

Niezwykle nieodpowiedzialny mieszkaniec Węgorzewa, zdecydował się na jazdę pod wpływem alkoholu. Jak się okazało, jego wybryk zakończył się bolesnym dachowaniem.

Do tej niezwykle nietypowej sytuacji doszło we wtorek 27 kwietnia na trasie Węgorzewo-Kal. Lokalne służby zostały o nim poinformowane około godziny 10.00. Na miejsce bardzo szybko wysłano policyjny patrol, który miał wyjaśnić szczegóły zdarzenia.

Wypadek Singapur

Z wielką siłą wbił się w osobówkę. Motocykliści zanotowali bolesne lądowanie - Wideo

CZYTAJ DALEJ

Wstępne ustalenia mundurowych wykazały, że kierujący osobowym peugeotem, na łuku drogi stracił panowanie nad swoim pojazdem i swoją jazdę zakończył na dachu. Bezpośrednią przyczyną tego incydentu okazał się alkoholu, a w zasadzie znacząca ilość, która znajdowała się w organizmie delikwenta.

Badanie alkomatem wykazało, że miał on aż 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna przekazał mundurowym, że od wczoraj wypił 30 piw. Stwierdził, że nie byłby w stanie pracować, dlatego chciał ten fakt zgłosić swojemu szefowi. Zdecydował, że odwiedzi go osobiście.

KPP Węgorzewo

KPP Węgorzewo

Jak się okazało, nieodpowiedzialny kierujący miał sporo szczęścia, ponieważ nie odniósł poważniejszych obrażeń. Czekają go natomiast bardzo poważne kłopoty.

30-latek odpowie za jazdę na podwójnym gazie, a także za spowodowanie kolizji drogowej. Już wkrótce stanie przed miejscowym sądem. Za karygodne zachowanie grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także utrata uprawnień do kierowania pojazdami nawet na 15 lat.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.plPiotr Dutka

Motoryzacja interesuje się od najmłodszych lat. Szczególnym uczuciem darzę niemiecka myśl techniczną, choć amerykańskie musclecary również powodują u mnie szybsze bicie serca.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@zdrogi.pl

Podobne artykuły

Policja Małopolska

Na drogach

Zderzył się z dwiema ciężarówkami i zaszył się w lesie. Kierowca BMW miał sporo na sumieniu

Czytaj więcej >
Policja Śląska

Na drogach

Połasił się na starego golfa. 19-letni recydywista w szaleńczy sposób uciekał przed policją

Czytaj więcej >
Pijany i bez prawa jazdy uciekał przed policją. Wiózł żonę i trójkę dzieci

Na drogach

Pijany uciekał przed policją. Ryzykował, choć wiózł żonę i troje dzieci

Czytaj więcej >
KPP Inowrocław

Na drogach

Ciągnikiem rolniczym jechał pod prąd na obwodnicy. Okazało się, że napędzały go procenty

Czytaj więcej >
LORD Drogowy

Na drogach

Szukał śmierci na ruchliwej drodze. Jechał prosto na innego kierowcę - Wideo

Czytaj więcej >
Zatrzymał auto na autostradzie i poszedł spać

Na drogach

Kierowca zatrzymał auto na autostradzie i poszedł spać

Czytaj więcej >