Wypadek Turcja Zima
Źródło: Viral Life/ Youtube

Chwile grozy na publicznej drodze. Samochody ślizgały się jak na lodowisku - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Grudnia 2020

Wypadki to niestety bardzo smutna codzienność na publicznych drogach. W sporej ilości przypadków dochodzi do nich z powodu złych warunków atmosferycznych. Do bardzo nietypowej, a zarazem niebezpiecznej sytuacji, doszło w jednym z tureckich miast. Samochody jak na ślizgawce zjeżdżały w dół, jeden po drugim.

Wypadek za wypadkiem w jednym z tureckich miast. Samochody zjeżdżały w dół po oblodzonej drodze.

Zima to bardzo niewdzięczna pora roku, która nie pierwszy raz zaskakuje nie tylko drogowców. Bardzo często, również i kierowcy są bardzo zaskoczeni jej przybyciem i są kompletnie nieprzygotowani.

Oblodzona droga to pewnego rodzaju pułapka, która bardzo często może doprowadzić do ogromnej tragedii. Niestety, ale szczególnie w okresie zimowym dochodzi o większej ilości groźnych incydentów.

Aktualnie w Turcji panuje sroga zima, która spędza sen z powiek wielu kierowców. Jak widać na poniższym nagraniu, ich przerażenie jest uzasadnione.

Samochody bezwładnie zjeżdżające w dół to obraz, który nie jest widoczny na publicznych drogach zbyt często. Niestety, ale jak wiadomo nie od dziś, zima generuje ogromną ilość problemów.

Kierowcy nie mieli pojęcia, zmiana wchodzi życie 1 stycznia. Dotyczy wszystkich siadających „za kółkiem”Kierowcy nie mieli pojęcia, zmiana wchodzi życie 1 stycznia. Dotyczy wszystkich siadających „za kółkiem”Czytaj dalej

Wypadek w zimowy poranek. Ci kierowcy nie mieli żadnych szans w starciu z zimą. Nietypowe nagranie hitem w sieci.

Właściciele samochodów, które ucierpiały w wyniku niekontrolowanego zjeżdżania innych aut, po prostu mają ogromnego pecha. Nie będą wspominać końcówki tego roku w ciepły sposób.

Pomimo wielu uszkodzeń, w wyniku tego zdarzenia nikt poważniej nie ucierpiał. Patrząc na poniższe nagranie można śmiało stwierdzić, że cała sytuacja mogła zakończyć się znacznie gorzej.

Wideo udowadnia, jak bardzo niebezpieczna jest jazda po oblodzonej drodze. Podczas podróży w takich warunkach kierowca musi zachować szczególną ostrożność. W tym przypadku, każdy błąd, może zakończyć się ogromną tragedią.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł