Wypadek Autobus
Źródło: Instagram

Tragedia w komunikacji miejskiej. Osobówka z impetem wbiła się w autobus - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Grudnia 2020

Wypadek z poniższego nagrania dosłownie mrozi krew w żyłach. Samochód osobowy z wielkim impetem wjechał w autobus komunikacji miejskiej. Pojazd przebił bok autobusu i niemal zmiażdżył znajdujące się w nim osoby. Filmik jedynie dla osób o mocnych nerwach.

Wypadek, który jest po prostu przerażający. Samochód osobowy z wielką siłą wbił się w autobus miejski.

Niestety, ale tragiczne wypadki to bardzo częste zjawisko na publicznych drogach. Nadmierna prędkość oraz jej niedostosowanie do warunków panujących na drodze może doprowadzić do ogromnego dramatu.

Poniższe nagranie przedstawia przerażającą sytuację, która mogła zakończyć się gigantycznym dramatem. Samochód osobowy z ogromną siłą wjechał w autobus miejski.

Na udostępnionym wideo, bardzo dokładnie widać moment uderzenia. Auto bez problemu przebija bok autobusu i wjeżdża do środka, powodując spore zniszczenia.

Nie wiadomo, gdzie dokładnie rozegrała się ta dramatyczna sytuacja, aczkolwiek można wnioskować, że chodzi o jakiś wschodnioeuropejski kraj.

18-latek rozbił się BMW serii 7. Jedna osoba poważnie ranna18-latek rozbił się BMW serii 7. Jedna osoba poważnie rannaCzytaj dalej

Wypadek dosłownie mrozi krew w żyłach. To dramatyczne zdarzenie mogło zakończyć się znacznie gorzej. Poważnie ucierpiał jeden z pasażerów.

Sytuacja została zarejestrowana przez kamerką umieszczoną wewnątrz autobusu. Nagle na twarzach pasażerów zaczęło rysować się przerażenie. Chwilę później dochodzi o koszmarnego incydentu.

Z nagrania można wywnioskować, że najciężej poszkodowany został mężczyzna, który w ostatniej chwili odskoczył od ściany autobus. Ta decyzja najprawdopodobniej uratowała jego życie.

W tym miejscu warto przypomnieć o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas jazdy samochodem. Jeden, choćby najmniejszy błąd może zakończyć się gigantyczną tragedią. Na drodze, chwila nieuwagi może przerodzić się w gigantyczny dramat.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł