Wypadek Hopowo
Źródło: Kartuzy Info

Senior wyprzedzał na zakręcie. Został zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Przerażający wypadek - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
30 Października 2020

Wypadek z poniższego nagrania dosłownie mrozi krew w żyłach. Pewien mężczyzna postanowił wyprzedzać na zakręcie. Za swoją głupią decyzję zapłacił najwyższą cenę. Zginął zmiażdżony przez dwie ciężarówki. Wideo jest przerażające.

Wypadek z poniższego nagrania może przerażać. Samochód osobowy został zgnieciony przez dwie ciężarówki. 85-latek zginął na miejscu.

Do tego przerażającego wypadku doszło w czwartek 29 października na drodze krajowej nr 20, w Hopowie nieopodal Kartuz. Incydent został zarejestrowany przez kamerę z monitoringu, która przedstawia moment zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:

1. Zamierzają blokować drogi. Grupa zawodowa postanowiła zacząć działać

2. Dantejskie sceny w galeriach handlowych. Ludzie kłócą się o wejście do sklepów, ogromny tłum

3. Kompletnie pijany pirat drogowy pędził 157 km/h przez miasto. Czeka go surowa kara

Widać na nim samochód osobowy wyprzedzający ciężarówkę z niebieską naczepą. Tymczasem z naprzeciwka nadjeżdża żółty ciągnik z wywrotką. Wyprzedzanie przed zakrętem miało śmiertelne konsekwencję.

85-latek Kierujący osobowym Hyundai Getz, postanowił wyprzedzać ciężarówkę tuż przed zakrętem w prawo, w związku z czym miał bardzo ograniczoną widoczność. Gdy zauważył wywrotkę nadjeżdżającą z przeciwnej strony, na ucieczkę było już za późno.

Samochód z impetem wbił się w wywrotkę, natomiast od tyłu uderzył go wyprzedzany TIR. Osobówka została dosłownie zmiażdżona, a jej kierowca nie miał niestety żadnych szans na przeżycie.

Agresywny kierowca BWM chciał się bić na ulicy. Wkrótce spotkała go zasłużona kara - WideoAgresywny kierowca BWM chciał się bić na ulicy. Wkrótce spotkała go zasłużona kara - WideoCzytaj dalej

Warto dodać, że obaj kierowcy ciężarówek wyszli z tego zdarzenia cało.

Zobacz także:

1. LOT nie wpuścił pasażerki na pokład. Powód wielu oburza, każdy podróżujący musi unikać błędu

2. Od jutra nowe obostrzenia, a zakupy w Biedronce, Lidlu, czy Kauflandzie będą wyglądały zupełnie inaczej. Warto wiedzieć i się przygotować

3. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa

4. Wyleciał z drogi... gdy wyprzedzał funkcjonariuszy

5. Cinquecento dwukrotnie starsze od właściciela. Nawet nie może wsiąść za kółko

6. Na jaw wyszło, jak mieszka Mariusz Pudzianowski. Bogactwa i luksusy za wielkie pieniądze, przeciętny Polak może jedynie śnić (FOTO)

7. Nowy pomysł na dostarczanie sieci 5G. Nad naszymi głowami zaczną latać specjalne drony

Następny artykuł