Wypadek Zdjęcie ilustracyjne
Źródło: Zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny wypadek na Opolszczyźnie. Dwie młode osoby zginęły w strasznych okolicznościach

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Grudnia 2020

Wypadek do którego doszło w miejscowości Gwoździce w województwie opolskim zakończył się ogromną tragedią. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęły dwie młode osoby. Kilka osób zostało rannych. Wśród poszkodowanych są małe dzieci.

Wypadek w Gwoździcach. Zginęły dwie młode osoby. Do szpitali trafiło 5 rannych.

Dramatyczny wypadek miał miejsce w niedzielę wieczorem na drodze krajowej numer 45. W miejscowości Gwoździce doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Ten przerażający incydent zdarzył się około godziny 19. W wypadku zginęły dwie osoby, a pięć zostało rannych i trafiło do szpitali.

Z nieustalonych przyczyn, osobowy Mercedes zjechał na przeciwległy pas ruchu i z impetem wjechał w Volkswagena. Niestety, ale siła uderzenia była tak duża, że dwoje osób nie zdołało przeżyć.

Ofiarami tego drogowego dramatu, są 22-letni kierowca mercedesa i jego 20-letnia pasażerka. Drugi z pasażerów podróżujący Mercedesem trafił do szpitala.

Pechowy zakup nowej Toyoty Supry. Błąd pracownika salonu zakończył się dramatem - WideoPechowy zakup nowej Toyoty Supry. Błąd pracownika salonu zakończył się dramatem - WideoCzytaj dalej

Wśród poszkodowanych są również osoby podróżujące osobowym Volkswagenem. Poważne obrażenia odniosły dwie dziewczyny w wieku 16 i 12 lat.

Wypadek, który zakończył się ogromną tragedią. Policja będzie wyjaśniać przyczyny tego dramatu.

Wiadomo, że trasa na której doszło do tego przerażającego zdarzenia, była prostym odcinkiem drogi. Na miejscu bardzo szybko przybyła policja, prokurator, pogotowie ratunkowe, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i osiem zastępów straży pożarnej.

– Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Będzie ustalana przyczyna wypadku - przekazała rzeczniczka policji w Krapkowicach sierż.sztab. Ewelina Karpińska.

Polska policja apeluje o szczególną ostrożność na polskich drogach. Niestety, ale jeden moment dekoncentracji może doprowadzić do tragedii. Szczególnie w okresie zimowym musimy być bardzo skupieni, by uniknąć prawdziwego dramatu.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł