Wypadek KWP Olsztyn
Źródło: KWP Olsztyn

Ogromna tragedia na śliskiej drodze. Bus z wielką siła wbił się w drzewo

Piotr DutkaPiotr Dutka
28 Stycznia 2021

Na miejscu zginęła 43-letnia kobieta, a trzy osoby trafiły do szpitala. Oto bilans tragicznego wypadku, do którego doszło w Lidzbarku. Volkswagen transporter wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Przerażający incydent wstrząsnął lokalną społecznością.

Wypadek, który zakończył się ogromną tragedią. 43-letnia kobieta zginęła w koszmarnych okolicznościach.

Do tragicznego wypadku doszło 28 stycznia 2021 roku na ul. Zieluńskiej w Lidzbarku w powiecie działdowskim. Według informacji przekazanych przez tamtejszą sierż. Justyna Nowicka z działdowskiej policji, Volkswagen Transporter wjeżdżając do miasta od strony Zielunia, najprawdopodobniej wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo.

- Autem podróżowały cztery osoby, jedna z nich zginęła na miejscu, pozostałe zostały ranne - przekazała w rozmowie z PAP Pani Justyna Nowicka.

Incydent zakończył się śmiercią 43-letniej kobiety, która była jedną z pasażerek rozbitego busa. Wiadomo, że do szpitala trafiły pozostałe trzy osoby. Stan jednej z nich jest bardzo poważny.

Samochód marki Volkswagen w wyniku poślizgu wypadł z drogi i z impetem uderzył w przydrożne drzewo. Do wypadku doszło chwilę po godzinie 13:00. Na miejsce bardzo szybko dotarł służby ratunkowe.

Cud na skrzyżowaniu. Matka z małym dzieckiem dosłownie oszukała śmierć - WideoCud na skrzyżowaniu. Matka z małym dzieckiem dosłownie oszukała śmierć - WideoCzytaj dalej

23-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, który kierował dostawczym Volkswagenem, został przetransportowany do najbliższego szpitala w ciężkim stanie. Wiadomo, że mężczyzna w momencie przewożenia do placówki medycznej był nieprzytomny.

Do szpitali trafili również pozostali pasażerowie auta czyli 32-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta. Na razie nie wiadomo, w jakim są stanie. Policyjne śledztwo będzie próbowało ustalić przyczyny tej ogromnej tragedii..

- Na miejscu wypadku pracowało pięć zastępów straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego i policja -przekazał PAP mł. kpt. Damian Mackiewicz z PSP w Działdowie.

Przerażające zdarzenie zostało skomentowane przez Komendę Miejską Policji w Olsztynie, która zamieściła na ten temat bardzo wymowny wpis na swoim Twitterze.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł