ZDrogi.pl > Aktualności > Mężczyzna zginął w strasznych okolicznościach. Został zmiażdżony przez ciężarówkę - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:46

Mężczyzna zginął w strasznych okolicznościach. Został zmiażdżony przez ciężarówkę - Wideo

wypadek Belgrad
Instagram

Wypadek, który mrozi krew w żyłach. Mężczyzna został zmiażdżony przez ciężarówkę. 

 Niestety, ale na publicznych drogach można spotkać wielu kierowców, którzy kompletnie nie używają swojego mózgu. Poniższe wideo, jest idealnym przykładem, który potwierdza tezę, że prawo jazdy nie jest dla każdego.

 Do tego przerażającego incydentu doszło w stolicy Serbii, Belgradzie. Początek nagrania nie zwiastuje nadchodzącej tragedii. Widać na nim parkingowego, który wykonuje swoje obowiązki i zapewne sprawdza, czy każdy z parkujących wykupił bilet upoważniający do pozostawienia samochodu w danym miejscu.

Można się domyślać, że jeden z kierowców ma problemy by wyjechać ze swojego miejsca parkingowego, ulokowanego zaraz przy ulicy. Bardzo prawdopodobne, że poprosił on parkingowego o pomoc w bezpiecznym podłączeniu się do ruchu. Niestety coś poszło nie tak.

Wkrótce potem zjawia się pewien mężczyzna, który jak się później okazało, zginie w przerażających okolicznościach. Po krótkiej wymianie zdań z parkingowym dochodzi o gigantycznej tragedii.

Kierowca osobówki wrzucił wsteczny i z impetem wjechał w jednego z mężczyzn stojących na jezdni. Na jego nieszczęście w tym samym momencie prawym pasem poruszała się ciężarówka. Samochód osobowy przy pomocy ciężarówki dosłownie zmiażdżył faceta w niebieskiej kurtce.

Warto podkreślić, że parkingowy cudem uniknął śmierci. Od tragedii dzieliły go centymetry.

Po wszystkim kierujący osobowym Nissanem, chciał zbiec z miejsca zdarzenia. Na szczęście zatrzymały go osoby przebywające w pobliżu. Musimy podkreślić, że nagranie jest przerażające i przeznaczone jedynie dla osób o mocnych nerwach.

Niestety, ale również i w naszym kraju dochodzi o przerażających incydentów drogowych. W miejscowości Jabłonka Kościelna pod Wysokim Mazowieckim doszło do przerażającego incydentu. Samochód ciężarowy z wielką siłą wjechał w ciągnik rolnicy. Kierujący maszyną 84-letni rolnik nie miał żadnych szans na przeżycie.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

undefinedundefined

Powiązane