Wypadek Mazowsze
Źródło: Mazowiecka Straż Pożarna

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Trzy osoby zginęły w przerażających okolicznościach

Piotr DutkaPiotr Dutka
27 Grudnia 2020

Wypadek do którego doszło w miejscowości Studzieniec dosłownie mrozi krew w żyłach. Zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku tej ogromnej tragedii zginęły 3 osoby, a trzy zostały ranne. Pojazdami poruszały się dwie rodziny.

Wypadek na Mazowszu. Trzy osoby zginęły w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Spory procent tragicznych wypadków na polskich drogach jest spowodowany nadmierną prędkością oraz nie zachowaniem odpowiedniej czujności. Niestety, ale jeden błąd może doprowadzić do przerażającego wypadku.

Do ogromnej tragedii doszło w sobotę 26 grudnia na drodze wojewódzkiej numer 560 w okolicy Sierpca. W miejscowości Studzieniec zderzyły się dwa samochody osobowe.

Według informacji przekazanych przez oficera prasowego straży pożarnej w Sierpcu, Waldemara Goczyńskiego, wszystkie osoby poszkodowane w wyniku tego zdarzenia były zakleszczone wewnątrz pojazdów.

Wypadek Mazowsze

fot. Mazowiecka Straż Pożarna/Twitter

Dwie osoby nie miały szans na przeżycie, natomiast trzecia ofiara zmarła w karetce po długiej próbie reanimacji.

Porsche Cayenne skradzione podczas jazdy próbnej. Policyjny pościg za 23-letnim złodziejem - WideoPorsche Cayenne skradzione podczas jazdy próbnej. Policyjny pościg za 23-letnim złodziejem - WideoCzytaj dalej

Jak podkreślił oficer prasowy, ofiarami tego tragicznego incydentu, było rodzeństwo w wieku 17, oraz 25 lat, a także 44-letnia kobieta.

Wypadek zakończył się tragedią. Trzy osoby zginęły w przerażających okolicznościach.

- Volkswagenem caddy podróżowało rodzeństwo - 25-letni mężczyzna i 17-letnia dziewczyna. Oboje zginęli. To mieszkańcy Szczutowa. Nissanem jechała rodzina z podwarszawskich Marek. Kierująca autem 44-letnia kobieta zginęła na miejscu. Trójkę jej dzieci w wieku 17, 21 i 23 lat przetransportowano do szpitali - podsumował Waldemar Goszczyński.

W akcji ratowniczej brało udział aż 24 strażaków oraz sześć samochodów straży pożarnej. Na miejsce dramatu wezwano również trzy śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja apeluje o rozwagę na drogach. Szczególnie w okresie zimowym o tragedię na drodze nie jest zbyt ciężko. W miejscowości Stare Juchy w województwie warmińsko-mazurskim SUV z ogromną siłą wbił się w Opla Corsę

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł