Wypadek Tulsa
Źródło: youtube

Wideo - Koszmarny wypadek. Policjant wysyłał SMS chwilę przed zderzeniem. O krok od wielkiej tragedii

Piotr DutkaPiotr Dutka
25 Września 2020

Wypadek z tego nagrania jest po prostu przerażający. Ukazuje, że na drodze w trakcie ułamka sekundy może dojść do prawdziwego dramatu. Przykład tego policjanta pokazuje, że chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie.

Wypadek, który mógł zakończyć się wielką tragedią. Nagranie pokazuje jak utrata czujności, może doprowadzić do dramatu na drodze.

Do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych a dokładniej w Tulsie w stanie Oklahoma. Wypadek mógł skończyć się prawdziwą tragedią.

Dzisiaj grzeje:

1. Wideo - Kuriozalna próba wyłudzenia odszkodowania. Ten pieszy przeszedł sam siebie

2. Ujawniono dziwne obrazy widziane z kosmosu. Naukowcy z NASA biją na alarm

3. Wideo - Przerażający wypadek. Samochód z impetem wjechał w grupę kilkudziesięciu pieszych

Policja opublikowała materiał w wypadku. Nagranie z kamery wewnątrz radiowozu ukazuje oficera Policji wysyłającego SMS podczas jazdy. Wysyłał wiadomość kilka sekund przed poważnym zderzeniem.

Sprawcą całego zdarzenia był inny kierowca, który z impetem wjechał w radiowóz. Najpierw jednak przekroczył pas zieleni i wjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku zderzenia policjant doznał lekkich obrażeń, natomiast sprawca kraksy nie ucierpiał w żaden sposób.

Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodemWideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodemCzytaj dalej

Podsumowując całą sytuację, warto podkreślić, że zachowanie policjanta nie jest odpowiednie dla rodzaju wykonywanego zawodu. Mężczyzna miał wielkie szczęście, że nie doszło do większej tragedii.

Zobacz także:

1. Nikt się nie spodziewał. TVN przekazał pilny, pomarańczowy alarm dla części Polaków, fatalne wieści dla osób wracających z weekendu

2. Van Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasu

3. W Tczewie płonęły auta. Tożsamość sprawców zaskakuje. Wideo

4. Są podstawy do zamknięcia polskich miast. Minister Zdrowia może ograniczyć swobodę przemieszczania się

5. Wideo. Skąd się bierze niechęć kierowców do rowerzystów? A no stąd

6. Wyznanie gwiazdy "M jak miłość" jest wyjątkowo przygnębiające. Przeżyła prawdziwy osobisty dramat

Następny artykuł