Wypadek Chorągwica
Źródło: OSP Chorągwica

Przerażający wypadek w Małopolsce. Samochód dostawczy przygniótł mężczyznę

Piotr DutkaPiotr Dutka
23 Grudnia 2020

Wypadek do którego doszło w jednej z małopolskich miejscowości jest po prostu przerażający. W Chorągwicy doszło do dramatycznego incydentu. Mężczyzna został przygnieciony przez samochód dostawczy. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

Wypadek pod Wieliczką. Mężczyzna przygnieciony przez samochód dostawczy.

Nie od dziś wiadomo, że chwila nieuwagi może być przyczyną prawdziwie tragicznego incydentu. Niestety, ale na krajowym podwórku takich sytuacji jest co nie miara.

Do bardzo groźnego wypadku doszło w małopolskiej miejscowości Chorągwica. W piątek 18 grudnia, samochód dostawczy przygniótł mężczyznę.

Incydent miał miejsce przy tamtejszym sklepie spożywczym. Warto podkreślić, że punkt usługowy jest zlokalizowany zaraz obok strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej, przez co pomoc poszkodowanemu nadeszła bardzo szybko.

Według informacji przekazanych przez jednostkę OSP Chorągwica, samochód dostawczy stoczył się po pochyłości i windą towarową przygniótł mężczyznę do elewacji sklepu.

Kierowco, od 28 grudnia obowiązują dodatkowe obostrzenia. Za ich złamanie czekają drakońskie karyKierowco, od 28 grudnia obowiązują dodatkowe obostrzenia. Za ich złamanie czekają drakońskie karyCzytaj dalej

Wypadek, który mógł skończyć się ogromną tragedią. Przerażający incydent wynikiem nieszczęśliwego zdarzenia.

Jak się potem okazało, poszkodowany mężczyzna w momencie wypadku znajdował się pod wpływem alkoholu. Bardzo szybko został zabrany do najbliższego szpitala, przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W działaniach ratowniczych na miejscu zdarzenia brali udział także strażacy z OSP w Chorągwicy i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Wieliczce (dwa zastępy). Przyczyny tego koszmarnego wypadku są wyjaśniane przez policję.

Wypadek Chorągwica

fot. OSP Chorągwica

Niestety, ale nie jest to jedyny przypadek dramatycznego wypadku na polskich drogach. Senior wjechał swoją Kią do Wisły bo tak kazała mu jego nawigacja.

Z kolei na drodze krajowej numer 74 doszło do tragicznego wypadku. Kierowca ciężarówki zginął w koszmarnych okolicznościach

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł