ZDrogi.pl > Aktualności > Janusz Korwin Mikke miał wypadek. Wjechał w prawidłowo jadącą ciężarówkę
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:48

Janusz Korwin Mikke miał wypadek. Wjechał w prawidłowo jadącą ciężarówkę

Wypadek
PAP

Wypadek z udziałem znanego polityka. Janusz Korwin Mikke wjechał wprost pod ciężarówkę. 

Według informacji przekazanych przez Rmf.fm znany polityk miał groźny wypadek. Kierowany przez niego fiat zderzył się z ciężarówką.

Według informacji przekazanych przez policjantów, obecnych na miejscu zdarzenia, Janusz Korwin Mikke uderzył w jadącą prawidłowo ciężarówkę. 

Funkcjonariusze sprawdzają, czy poseł posiada uprawnienia do kierowania pojazdami. Lider Konfederacji w w momencie wypadku nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy.

Według informacji przekazanych przez rzecznik prasową KPP w Otwocku sierż. sztab. Paulina Harabin do zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek 21 grudnia około godziny 20.30 na ul. Kraszewskiego w Otwocku.

- Kierujący samochodem fiat punto w trakcie manewru włączania się do ruchu, skręcając w prawo, zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki scania, którym kierował 23-latek. W trakcie czynności ustalono, że obaj kierujący byli trzeźwi i nikt nie odniósł obrażeń - przekazała Pani Harabin.

Wypadek w Otwocku. Janusz Korwin Mikke twierdzi, że nie doszło do żadnego wypadku.

Policjanci, którzy byli na miejscu zdarzenia zbadali obu kierujących na obecność alkoholu w ich organizmach. W momencie zdarzenia obaj byli trzeźwi.

Sam zainteresowany dementuje informacje dotyczące ewentualnego wypadku. 

Polityk na Twitterze napisał, że nie było żadnej "kolizji". Twierdzi, że jedynie lewym przednim zderzakiem otarł felgę ciężarówki.

Niestety, ale nie jest to jedyny incydent z udziałem ciężarówki w ostatnim czasie. Wczoraj na DK74 doszło do wielkiej tragedii. Kierowca ciężarówki zginął w koszmarnych okolicznościach