Wypadek motocykl
Źródło: Drogowe Przypadki TV

Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Września 2020

Wypadek z poniższego nagrania skończył się tragicznie. Pomimo faktu, że ma on swoje lata, jednak zachował ponadczasowe przesłanie. Ukazuje, do jak tragicznych sytuacji może dojść, gdy jeden lub kilku uczestników ruchu nie zachowa odpowiedniej czujności.

Wypadek z udziałem dwójki młodych motocyklistów skończył się prawdziwą tragedią. Nie mieli szans w zderzeniu z samochodem osobowym.

Do tego dramatycznego wypadku doszło na Białorusi, a dokładniej w miejscowości Połock. Doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Przyczyną tej tragedii było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę Audi.

Wideo - Przerażający wypadek na zakręcie mistrzów w Rudzie ŚląskiejWideo - Przerażający wypadek na zakręcie mistrzów w Rudzie ŚląskiejCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje:

1. Prawdziwa rewolucja w całej UE. Skończyło się. Teraz wszystko się zmieni

2. "Jeden z dziesięciu": Na wizji padły kuriozalne odpowiedzi. Sam Tadeusz Sznuk się nie spodziewał

3. Wideo - Kobieta z Seicento zapomniała zwolnić „ręczny”. Kierowcy przecierali oczy ze zdumienia

61-letni kierowca chciał skręcić w lewo. Niestety, ale wykonując ten manewr, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą motocykliście.

Doszło do zderzenia. Siła uderzenia była tak duża, że dwójka podróżująca motocyklem została odrzucona na sporą odległość. 19-latek oraz jego 17-letnia pasażerka doznali bardzo rozległych, oraz groźnych urazów ciała.

Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potemWjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potemCzytaj dalej

Oboje zostali przewiezieni do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń, młoda dziewczyna zmarła. Nagranie ma za zadanie przestrzegać przed podobnymi sytuacjami w przyszłości. Zarówno kierowcy, jak i motocykliści zawsze powinni zachowywać odpowiednią czujność.

Zobacz także:

1. Już za kilka godzin zamykają sklepy. Największa swoboda będzie w miejscach turystycznych

2. Mało kto wie, czym zajmuje się mama Anny Lewandowskiej. Córka jest bardzo dumna z jej dokonań (FOTO)

3. Fiat 126p jako resorak Hot Wheels? Ten maluch jest prawdziwym unikatem
4. Niemal 2 tys. Polaków wkrótce otrzyma specjalne wezwania. Powód będzie zaskoczeniem
5. Pijany kierowca zatrzymany przez kobietę jadącą pod prąd. Jedno z aut spłonęło

6. Krzysztof Cugowski narzeka na swoją emeryturę. W przeszłości z Budką Suflera zarabiał nawet do 200 tysięcy złotych miesięcznie

Następny artykuł