Policja nie zareagowała na to zgłoszenie
Źródło: S K Kanał na YT

Wideo - Niemiec w BMW groził Polakowi niebezpiecznym narzędziem. Policja nie zareagowała na zgłoszenie

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Sierpnia 2020

Policja nie zareagowała na tę niezwykle groźną sytuację, a na polskich drogach nadal bardzo często dochodzi do takich nieprzyjemnych incydentów z udziałem kierowców. Tym razem w centrum uwagi znalazł się pewien Niemiec z BMW, który groził nożem naszemu rodakowi. W ten sposób chciał on wytłumaczyć, że wymusił on na nim pierwszeństwo.

Policja nie zareagowała na zgłoszenie. Niemiec groził Polakowi nożem. Chodziło o wymuszenie pierwszeństwa.

Mężczyzna, który w tej sytuacji jest osobą poszkodowaną, twierdzi, że kierowca BMW na niemieckich numerach rejestracyjnych chciał w bardzo dosadny sposób pokazać, że wymuszono na nim pierwszeństwo. Polak, któremu grożono nożem, uważa, że nie jest to prawda, para widoczna na nagraniu po prostu chciała odreagować zły dzień.

Na poniższych filmach uwieczniona została rozmowa dwóch mężczyzn. Niemiecki kierowca po chwili bardzo emocjonalnych wypowiedzi skwitował ją wyciągnięciem noża oraz groźbami w kierunku Polaka.

Wideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem CorsąWideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem CorsąCzytaj dalej

Poszkodowany mężczyzna chciał całą sytuację zgłosić na policję. Mundurowi w żaden sposób nie zareagowali, ponieważ stwierdzono, że mają oni zbyt dużo pracy, żeby zajmować się takimi sprawami. Nagranie jasno i wyraźnie wskazuje, że były podstawy, by podjąć odpowiednie kroki w kierunku ukarania krewkiego kierowcy.

Sytuacja widoczna na nagraniach udowadnia, że polskie drogi są świadkami takich niezwykle niebezpiecznych i chamskich zachowań.

Zobacz także:

1. Rząd zaostrza przepisy o akcyzie na samochody. Zmotoryzowani nie będą zadowoleni

2. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

3. Ministerstwo Zdrowia szykuje rewolucję w transporcie publicznym. Wszystko przez pandemię koronawirusa

4. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi

5. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł