Wypadek Nowy Jork
Źródło: Youtube

Wideo - Koszmarny wypadek. Przerażające dachowanie przy ponad 100 km/h

Piotr DutkaPiotr Dutka
21 Sierpnia 2020

Wypadki są spowodowane w sporej ilości przypadków przez brawurę, czasami głupotę kierujących. Koszmarne zdarzenie miało miejsce w Nowym Yorku. Pewien mężczyzna mknął przez ulice miasta ponad 100 km/h. Spowodował przerażający wypadek.

Wypadek, który mógł skończyć się tragedią. Dachował swoim autem przy ponad 100 km/h.

Do tego niezwykle groźnego zdarzenia doszło w piątek, 14 sierpnia 2020 na Zerega Avenue. Kierowca Nissana z ogromną siłą uderzył w tył białego sedana. Potem zahaczył jeszcze o betonowe bloki i finalnie dachował.

Warto podkreślić, że nikt nie zginął. Uczestnicy tego straszliwego incydentu odnieśli poważne uszczerbki na zdrowiu. Przed przybyciem służb o własnych siłach zdołali opuścić wrak pojazdu.

Wideo - Totalnie nietrzeźwa kobieta mknęła do pracy 169 km/h. Zdążyła wyprzedzić policyjny radiowózWideo - Totalnie nietrzeźwa kobieta mknęła do pracy 169 km/h. Zdążyła wyprzedzić policyjny radiowózCzytaj dalej

To nagranie idealnie obrazuje skalę problemu oraz pokazuje, jak zabójcza może okazać się prędkość w dużym mieście. Mowa oczywiście o ciasnych ulicach, dużej ilości samochodów oraz sporej liczbie metalowych, a także betonowych przeszkód. To właśnie dlatego, prędkość w miastach jest po prostu zdecydowanie mniejsza niż na trasach szybkiego ruchu.

Zobacz także:

1. Anna Mucha nie wstydzi się niczego. Na środku plaży, przy wszystkich

2. Justyna Żyła chce wrócić do Piotra? Dała nieprawdopodobną wskazówkę, nie przestała go kochać? (FOTO)

3. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

4. Zostawili we wraku ranną koleżankę. Kierujący Audi wraz z pasażerem uciekli z miejsca wypadku

5. Wideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą

Następny artykuł