Wypadek cysterny
Źródło: Youtube

Wideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Sierpnia 2020

Wypadek, który skończył się tragicznie. Brawura, niedostosowanie się do warunków panujących na drodze to jedne z głównych powodów śmiertelnych wypadków. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w bok cysterny jadącej sąsiednim pasem. Ciężarówka przebiła betonowe bariery i spadła z wiaduktu.

Wypadek, który skończył się tragicznie. Cysterna spadła z kilkudziesięciu metrów.

To niezwykle dramatyczne zdarzenie miało miejsce w Słowenii, a dokładniej na obwodnicy Lublany. Nagranie zostało opublikowane przez DARS, czyli tamtejszą firmę zajmującą się budową oraz nadzorowaniem autostrad. Incydent zdarzył się kilka miesięcy temu.

Ustalenia policji wykazały, że winnym zdarzenia jest 41-letni kierowca Opla, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń.

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweWideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweCzytaj dalej

Stracił on panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w bok cysterny. Ta na łuku drogi wypadła z trasy i spadła w kilkudziedziesiecio-metrową przepaść. 53-letni kierowca ciężarówki zginął na miejscu.

Sprawcy tego zdarzenia groziło aż 8 lat pozbawienia wolności. Nagranie pokazuje, że jeden błąd może przyczynić się do śmierci drugiego człowieka.

Zobacz także:

1. Przerażające nagranie. Małe dziecko wbiegło wprost pod koła samochodu. O krok od tragicznego wypadku

2. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

3. Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzienia

4. Tragiczny wypadek. Zderzenie dwóch busów. Zginęło 5 osób w tym czworo dzieci

5. Oto auto z uroczym holograficznym asystentem 3D - Rozwiązanie jakiego potrzebujemy

Następny artykuł