Nagranie
Źródło: RY850N kanał YT

Przerażające nagranie. Małe dziecko wbiegło wprost pod koła samochodu. O krok od tragicznego wypadku

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Sierpnia 2020

Wypadki z udziałem pieszych są w głównej mierze spowodowane brakiem koncentracji. Dzięki odpowiedniej reakcji oraz skupieniu, w tym konkretnym przypadku nie doszło do wielkiej tragedii. Chwile grozy przeżyła pewna kobieta, która podróżowała swoim autem. Nagle pod koła wbiegło jej małe dziecko.

Wypadki z udziałem pieszych są w głównej mierze spowodowane brakiem skupienia. Dziecko wybiegło na drogę, wprost pod koła samochodu. O krok od wielkiej tragedii.

Poniższe nagranie z kamerki samochodowej powinno być przestrogą, nie tylko dla kierowców, ale również osób mających małe dzieci. Uzmysławia ono, jak istotna jest przepisowa, bezpieczna jazda.

Kobieta, która przejeżdżała samochodem przez miejscowość Bobilice w województwie zachodniopomorskim, była świadkiem zdarzenia mrożącego krew w żyłach. Tylko dzięki jej refleksowi oraz bezpiecznej jeździe nie doszło do wielkiej tragedii.

Mężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzieniaMężczyzna w wypadku stracił żonę i trójkę małych dzieci. Sprawca nie pójdzie do więzieniaCzytaj dalej

Na filmie widać, że wystarczyła dosłownie chwila nieuwagi, a małe dziecko wpadłoby wprost pod nadjeżdżający pojazd. Na szczęście cała sytuacja skończyła się jedynie na wielkim strachu.

Zobacz także:

1. Tragiczny wypadek. Zderzenie dwóch busów. Zginęło 5 osób w tym czworo dzieci

2. Tragiczny wypadek. Bus z pracownikami dosłownie wbił się w TIR-a. Zginęły dwie kobiety

3. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

4. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

5. Wideo - Kompletnie pijana kobieta mknęła do pracy 169 km/h. Zdążyła wyprzedzić policyjny radiowóz

Następny artykuł