Policja zatrzymała pijana kobietę
Źródło: Miastowo

Wideo - Totalnie nietrzeźwa kobieta mknęła do pracy 169 km/h. Zdążyła wyprzedzić policyjny radiowóz

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Sierpnia 2020

Alkohol, brawura to jedne z głównych czynników, które powodują niebezpieczne sytuacje na polskich drogach. Do niecodziennego zatrzymania doszło w powiecie iławskim. W pewnym momencie zostali wyprzedzeni przez Volvo. Okazało się, że kierująca pojazdem kobieta bardzo śpieszyła się do swojej pracy.


Policja dokonała niezwykłego zatrzymania. Kobieta mknęła 169 km/h wyprzedzając policyjny radiowóz. Spieszyła się do pracy.


Do tej nietypowej kontroli policyjnej doszło w godzinach porannych w powiecie iławskim. Policjanci wykonywali rutynowy przejazd w poszukiwaniu piratów drogowych. Tym razem szczęście się do nich uśmiechnęło, bo zatrzymali prawdziwą perełkę.

Kierująca, o której mowa, bardzo długo siedziała mundurowym na zderzaku, szukając sposobności, by szybko ich wyprzedzić. Kiedy jej się to udało, oczywiście niezgodnie z przepisami ruchu drogowego, policjanci przystąpili do działania.

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweWideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweCzytaj dalej

Momentami jechała nawet 169 km/h. Postanowili zakończyć ten szaleńczy rajd. Nie wiedzieli jeszcze, że za kierownicą znajduje się pijana kobieta.

Kiedy zatrzymali pojazd, okazało się, że za kierownicą znajduje się pijana kobieta. Badanie alkomatem wykazało, że ma ona aż 1.3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Swoją brawurową jazdę tłumaczyła faktem, że zaspała do pracy.

Teraz za swoją brawurową jazdę odpowie przed sądem. Na szczęście nie doprowadziła ona do żadnego tragicznego wypadku.

Zobacz także:

1. Podczas pościgu policjant rozjechał motocyklistę - Szokujące wideo. Sąd zdecyduje o przyszłości funkcjonariusza

2. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

3. Koszmarny wypadek na obwodnicy Lublina. Kierowca spłonął w swojej ciężarówce. Nagranie ukazuje skalę tragedii

4. Już za dwa lata skończy się przekraczanie prędkości. Nadchodzi rewolucja

5. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

Następny artykuł