Mitsubishi Lancer
Źródło: Arlington Police TX

Kompletnie pijany utopił swoje Mitsubishi Lancer w basenie. Czekają go spore problemy

Piotr DutkaPiotr Dutka
20 Sierpnia 2020

Mitsubishi Lancer zostało utopione w basenie. Jazda pod wpływem alkoholu nigdy nie jest dobrym pomysłem. Bardzo często, taki stan rzeczy kończy się tragicznie. Tak było i w tym przypadku. Pijany kierowca zaparkował swój samochód w bardzo spektakularny sposób. Dokładniej utopił go w przydomowym basenie.

Mitsubishi Lancer utopione w przydomowym basenie. Pijanego kierowcę, czekają spore konsekwencje.

Od razu informujemy. To nie jest imprezowy żart ani fotomontaż. Do tego nietypowego, aczkolwiek bardzo tragicznego zdarzenia doszło naprawdę. Pewien kompletnie pijany kierowca utopił swojego Lancera w przydomowym basenie.

Mitsubishi utopione w basenieMitsubishi utopione w basenie
fot. Arlington Police TX

Parkowanie dla tego kierowcy może okazać się bardzo kosztowne. I to z kilku zasadniczych powodów. Będzie on musiał pokryć koszty zniszczeń, jakich dokonał. Najprawdopodobniej pożegnał się także ze swoim samochodem.

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweWideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osoboweCzytaj dalej

Według relacji lokalnej policji kierowca był bardzo pijany. W nocy stracił panowanie nad swoim pojazdem i z impetem wjechał na posesję. Następnie na jego nieszczęście wpadł do basenu. Pijany mężczyzna zdołał wydostać się z samochodu. Został on także zatrzymany przez policję.

Teraz czekają go spore problemy. Mowa o zniszczeniu mienia oraz prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Dodajmy do tego utratę auta i wyjdzie nam prawdziwa tragedia.

Zobacz także:

1. Rząd zaostrza przepisy o akcyzie na samochody. Zmotoryzowani nie będą zadowoleni

2. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi

3. Wideo- Tragiczny wypadek. Cysterna spadła z wiaduktu po zderzeniu z Oplem Corsą

4. Kierowco, unikaj tych stacji paliw. UOKiK ujawnił, że „chrzczą” paliwo

5. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł