Wypadek DK46
Źródło: Youtube

Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Piotr DutkaPiotr Dutka
15 Sierpnia 2020

Wypadki chodzą po ludziach. Każdy kierowca bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że niektórych zdarzeń drogowych nie sposób przewidzieć. Do koszmarnego wypadku doszło w miejscowości Laski, gdzie rok temu ciężarówka z impetem wjechała w samochód osobowy. Powodem był wystrzał opony.

Wypadek, który mógł skończyć się tragicznie. Ciężarówka z impetem wjechała w samochód osobowy.

Do koszmarnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 46 w Laskach. Pomimo faktu, że całe zdarzenie miało miejsce w marcu tamtego roku, warto pokazać je jako przykład, że na drodze dosłownie wszystko może nas zaskoczyć.

Wówczas policja przekazała następujące informacje dotyczące przyczyny tego koszmarnego wypadku. Z ustaleń mundurowych wynikało, że w samochodzie ciężarowym z naczepą jadącym od Kłodzka w kierunku Złotego Stoku pękła opona, co spowodowało, że kierujący tym pojazdem stracił panowanie nad swoim TIR-em, otarł się o dostawczaka, a następnie z ogromną siłą wjechał w samochody osobowe.

Koszmarny wypadek autobusu z dziećmi jadącymi na kolonie. Kilkanaście osób zostało rannychKoszmarny wypadek autobusu z dziećmi jadącymi na kolonie. Kilkanaście osób zostało rannychCzytaj dalej

W wyniku tego przerażającego zdarzenia do szpitala przetransportowana została młoda kobieta. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie wymagali hospitalizacji. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

To nagranie jest idealnym przykładem na to, że na drodze nie ma pewnych rzeczy. W każdej chwili losowe zdarzenie może doprowadzić do prawdziwej tragedii.

Zobacz także:

1. Już wkrótce premiera nowej FSO Syreny. Vosco EV ma być hitem sprzedaży. Jeden szczegół zaskakuje

2. Kierowco, popularna metoda na zwalczenie upału w samochodzie jest niezwykle szkodliwa. Naukowcy alarmują

3. Mycie auta na własnej posesji grozi mandatem? Niemal wszystkim umknął bezwzględny przepis

4. Zenek Martyniuk kupił nowego Mercedesa. Cena? Powala na kolana

5. Bardzo groźny wypadek. Kompletnie pijany kierowca wbił się w budynek mieszkalny

Następny artykuł