Wypadek Skobierna
Źródło: Polska Policja

Makabryczny wypadek w Stobiernej. Kierowca osobówki nie miał żadnych szans na przeżycie

Piotr DutkaPiotr Dutka
13 Stycznia 2021

Wypadek, do którego doszło w miejscowości Stobierna w województwie opolskim jest po prostu przerażający. Kierowca osobówki nie miał żadnych szans na przeżycie w zderzeniu z samochodem osobowym. Policja ustala przyczyny tego przerażającego zdarzenia.

Wypadek, który zakończył się ogromną tragedią. Samochód osobowy wbił się w ciężarówkę.

Do przerażającego wypadku doszło w poniedziałek 11 stycznia w miejscowości Skobierna w województwie opolskim.

Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i z ogromną siłą wbił się w ciężarówkę. Jak ustalili policjanci, pracujący na miejscu zdarzenia, 50-letni kierowca Opla Insigni zmierzał w kierunku Skobiernej.

Nagle zjechał na przeciwny pas wprost pod samochód ciężarowy marki MAN. Impet uderzenia był tak duży, że z osobowej Insigni praktycznie nic nie zostało.

Wypadek Skobierna

fot. Polska Policja

Niestety, ale w wyniku odniesionych obrażeń, kierowca Opla zginął na miejscu. Wiadomo, że w momencie zdarzenia, 41-latek kierujący samochodem ciężarowym był trzeźwy.

Śmierć spotkała go podczas pracy. Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez ciężarówkę - WideoŚmierć spotkała go podczas pracy. Kierowca śmieciarki został zmiażdżony przez ciężarówkę - WideoCzytaj dalej

Wypadek w Skobiernej dosłownie mrozi krew w żyłach. Zginął 50-letni kierowca Opla.

Na miejscu przez długi czas pracowali technicy, policjanci oraz prokurator. Zabezpieczyli oni ślady niezbędne do ustalenia okoliczności wypadku. Przez kilka godzin droga w kierunku z Medyni do Stobiernej była całkowicie zablokowana.

Niestety, ale nie jest to jedyny tragiczny incydent, który miał miejsce w naszym kraju w ostatnim czasie. Wypadek w podwarszawskich Markach zakończył się tragicznie - zginął kierowca Nissana. Winę za wypadek ponosi kierowca BMW, który wyprzedzał kolumnę pojazdów.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł