Wypadek Kościan
Źródło: Twitter/Jan Manicki

Mężczyzna odpalał fajerwerki w sylwestrową noc. Wjechał w niego rozpędzony bus - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
2 Stycznia 2021

Wypadek do którego doszło w Kościanie w województwie Wielkopolskim w sylwestrową noc, dosłownie mrozi krew w żyłach. Mężczyzna został potrącony przez rozpędzony samochód dostawczy. W momencie tragedii odpalał fajerwerki. Jakimś cudem, mężczyzna przeżył całe zdarzenie.

Wypadek, który mrozi krew w żyłach. Mężczyzna odpalał fajerwerki. Chwilę później doszło do ogromnej tragedii.

Nie od dziś wiadomo, że fajerwerki oraz szeroko rozumiana pirotechnika są nieodłącznym elementem Sylwestra. Niestety, ale bardzo często za ich sprawą dochodzi do przerażających wypadków.

Niestety, ale w wielkopolskim Kościanie doszło do przerażającego wypadku powiązanego z fajerwerkami. Do wielkiego dramatu doszło podczas ich odpalania.

Do internetu trafiło przerażające nagranie, które dosłownie mrozi krew w żyłach. Mężczyzna odpalał fajerwerki na środku ulicy. Nagle z ogromną siłą wjechał w niego samochód dostawczy.

Ten przerażający incydent miał miejsce w nocy z czwartku na piątek w Kościanie na ulicy Poznańskiej. 40-letni mężczyzna próbował odpalić fajerwerki na środku jezdni. Nagle z przeciwnej strony nadjechał dostawczak, który z impetem wjechał w nieodpowiedzialnego imprezowicza.

Zwolniony pracownik fabryki Mercedesa wpadł w szał. Zniszczył 69 aut za kilka milionów euroZwolniony pracownik fabryki Mercedesa wpadł w szał. Zniszczył 69 aut za kilka milionów euroCzytaj dalej

Wypadek mógł zakończyć się tragedią. Mężczyzna miał ogromne szczęście. Wideo jest po prostu przerażające.

Ustalenia policji jasno i wyraźnie wskazują, że 40-latek nie zachował odpowiedniej ostrożności. Odpalał fajerwerki poza przejściem dla pieszych. Kierowca samochodu dostawczego najprawdopodobniej nie zauważył osoby ubranej na czarno i nie miał żadnych szans na uniknięcie tragedii.

Widoczność w tamtym miejscu była również skutecznie ograniczona przez unoszącą się wówczas gęstą mgłę.

Poszkodowany mężczyzna został bardzo szybko przetransportowany do lokalnego szpitala, gdzie udzielono mu specjalistycznej pomocy medycznej. Doznał on jedynie złamania obojczyka i niegroźnych potłuczeń.

Kierujący samochodem dostawczym w momencie zdarzenia był trzeźwy. Miejscowa policja wciąż ustala szczegóły tego przerażającego zdarzenia.

Nagranie udowadnia, że chwila nieuwagi może doprowadzić do ogromnej tragedii. Brak odpowiedniego skupienia na drodze może mieć swoje tragiczne konsekwencje.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł